ARAZKHABAR.IR

آذربایجان غربی گذرگاه اصلی ورود مواد مخدر به اروپا


آذربایجان غربی گذرگاه اصلی ورود مواد مخدر به اروپا فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌غربی گفت:نقش اساسی و مهم ارگان های نظامی و انتظامی در جلوگیری از ورود مواد مخدر به کشور های اروپایی

سردار مسعود خرم‌نیا روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود:با توجه به اینکه آذربایجان‌غربی، مسیر ترانزیت مواد مخدر به اروپاست، قاچاقچیان مواد مخدر همواره این مسیر را برای ترانزیت این مواد به اروپا انتخاب می کنند و ماموران انتظامی نیز با همه توان در مقابل سوداگران مرگ می ایستند.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت:در سال گذشته مجموع کشفیات مواد مخدر 15998 کیلو گرم بود .وی با اشاره به دستگیری ۱۷۸ قاچاقچی مواد مخدر طی سال جاری اضافه کرد: در این مدت همچنین ۶۲۴ نفر توزیع و مصرف کننده در استان دستگیر شده است.

سردار خرم‌نیا افزود: در این مدت، ۶۴۶ نفر معتاد متجاهر در آذربایجان غربی جمع آوری و ۸۰ نفر از آنان در کمپ های استان با رعایت پروتکل های بهداشتی نگهداری می شوند.

وی خاطر نشان کرد که اولویت نخست ستاد مبارزه با مواد مخدر که هدف گذاری شده است بحث پیشگیری می باشد و این هدف با مشارکت شورای هماهنگی و آموزش و پرورش از آذر ماه سال گذشته در مدارس آغاز و به طور مستمر این سال نیز ادامه دارد


برچسب ها:

تاریخ: 1399/04/02 12:03 ب.ظ | دفعات بازدید: 155 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot