ARAZKHABAR.IR

اختیاری بودن کلاس‌های حضوری پایه اول و دوم ابتدایی


اختیاری بودن کلاس‌های حضوری پایه اول و دوم ابتدایی دیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: از اول بهمن ماه کلاس‌های حضوری پایه‌های اول و دوم ابتدایی، کارگاه‌های هنرستان‌ها و مدارس کم جمعیت استان به صورت اختیاری دایر خواهد بود.

مهین منافی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی اظهار کرد: در بازگشایی مدارس اول بهمن ماه همه مدیران، عوامل اجرایی و معلمان مدارس در سطح استان آذربایجان غربی آماده ارائه خدمات به دانش‌آموزان هستند.

او ادامه داد: به لحاظ حساسیت پایه‌های اول و دوم و ضرورت ارتباط دانش‌آموزان با معلمان خود وجود دارد این تصمیم اتخاذ، ولی از طرفی، چون سلامتی دانش‌آموزان برای دستگاه تعلیم و تربیت از هر چیزی مهمتر است حضور در مدارس اختیاری هست.

منافی با تاکید رعایت شیوه نامه بهداشتی در مدارس خاطرنشان کرد: اولیا دانش‌آموزانی که به هر دلیل از آموزش با کیفیت برخوردار نبوده‌اند، می‌توانند برای تکمیل چرخه آموزش فرزندان خود از این فرصت بهره‌مند شوند.

این مقام مسئول در دستگاه تعلیم و تربیت استان اضافه کرد: بنابر اعلام ستاد ملی کرونا، در مناطقی که قرمز هستند هیچگونه کلاس حضوری وجود ندارد لذا مبنای ما در مورد حضور دانش‌آموزان، مناطق زرد و آبی است.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/11/01 08:38 ب.ظ | دفعات بازدید: 210 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot