ARAZKHABAR.IR

استاندار آذربایجان غربی گفت:۹۹.۸ درصد از کل استان دارای برق هستند.


استاندار آذربایجان غربی گفت:۹۹.۸ درصد از کل استان دارای برق هستند. استاندار آذربایجان غربی گفت: از آغاز دولت تدبیر وامید در آذربایجان غربی ۳۰هزار میلیارد تومان پروژه افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

محمد مهدی شهریاری صبح امروز هشتم مهر در آیین افتتاح واحد یک بخار سیکل ترکیبی ارومیه و طرح های نیروی برق آذربایجان غربی که در سالن جلسات نیروگاه برگزار شد، با تاکید بر اینکه در دولت تدبیر وامید پروژه های بسیار بزرگ در آذربایجان غربی اجرا شده است، یاد آور شد: سدمخزنی کرم آباد، چپرآباد، نیروگاه ۱۵۰مگابایتی سردشت و تصفیه خانه های مهاباد و سلماس از جمله این طرح ها است.

استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه استان در برخی شاخص ها عقب افتاده است، اظهار کرد: تلاش همه مسئولان برای رفع غبار محرومیت و ارتقا شاخص های عقب مانده در استان است.

وی در خصوص آب شرب سالم در استان گفت: ۷۶ درصد از جمعیت استان از آب سالم برخوردار هستند که آمارها وضعیت بهتری را نسبت به سایر استان ها نشان می دهد.

شهریاری با اشاره به برخورداری استان از نعمت برق تصریح کرد: ۹۹.۸ درصد از کل استان دارای برق هستند.

وی با اشاره به اقدامات دولت در راستای نجات دریاچه ارومیه  اظهار کرد: ۵۵۰کیلومتراز انهاراستان لایروبی شده و آب های آن به دریاچه ارومیه منتقل شده است.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/07/08 12:41 ب.ظ | دفعات بازدید: 104 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot