ARAZKHABAR.IR

اعتباری از آذربایجان‌غربی در استان دیگر هزینه نمیشود


اعتباری از آذربایجان‌غربی در استان دیگر هزینه نمیشود استاندار آذربایجان غربی به دنبال ابهامات رخ داده در نامه وزیر ورزش و جوانان گفت:ریالی از اعتبارات ورزشی آذربایجان غربی در شهر و یا استان دیگری هزینه نخواهد شد.

 محمدمهدی شهریاری با تاکید بر اینکه قانون هیچ گاه اجازه نمی‌دهد تا اعتبارات یک استان که بر اساس ساز و کار مشخص سازمان مدیریت و برنامه ریزی تعیین می‌گردد در شهر و یا استان دیگری هزینه شود افزود: در نامه‌ای که در فضای مجازی موجب دل نگرانی ورزش دوستان استانی شده نیز به طور قطع اشتباه سهوی رخ داده و این اطمینان خاطر را به مردم استان می‌دهیم که خدمتگزارانشان در استان نسبت به صیانت از حق و حقوق آن‌ها با تمام توان تلاش می‌کنند.

 محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در پاسخ به حواشی رخ داده در فضای مجازی در خصوص دستور وزیر ورزش و جوانان به مدیرکل ورزش استان در پاسخ به درخواست یکی از نمایندگان محترم مردم شریف ارومیه در مجلس تصریح کرد: به احتمال زیاد اشتباهی در این رابطه رخ داده است. با این وجود ریالی از اعتبارات استان در بحث ورزش و یا سایر حوزه‌ها در هیچ کجا به غیر از آذربایجان غربی هزینه نخواهد شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/09/08 12:00 ب.ظ | دفعات بازدید: 108 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot