ARAZKHABAR.IR

توزیع لاستیک یارانه‌ای به خودروهای باری آذربایجان غربی


توزیع لاستیک یارانه‌ای به خودروهای باری آذربایجان غربی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی‌گفت: برحسب میزان بار، لاستیک یارانه‌ای به خودروهای باری آذربایجان غربی واگذار می شود.

فروغ فاریابی ، اظهار داشت: تعداد رانندگان باری تا پایان تیرماه امسال نزدیک به ۲۸ هزار نفر ثبت شده اس درحالی که این رقم در مدت زمان مشابه سال گذشته نزدیک به ۲۶ هزار بود و این رقم نشان از افزایش بیش از ۷ درصدی تعداد افراد شاغل در این حوزه دارد.

وی اضافه کرد: از ابتدای امسال تا کنون ۸۹ درصد از سهمیه لاستیک در استان جذب شده به طوریکه نزدیک به ۱۱۹ هزار لاستیک سهمیه بالغ بر ۱۰۲ هزار حواله لاستیک صادر شده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌غربی‌ادامه داد : بیشترین لاستیک جذب شده از سهمیه اعطایی مربوط به حوزه مسافری با نزدیک به ۹۸ درصد در سایز ۳۱۵ است.

فاریابی در مورد شرایط اعطای لاستیک تصریح کرد : برای تمام ناوگان به ازای طی مسافت ۲۰ هزار کیلومتر و هر ۳۰ روز یک جفت لاستیک توزیع می‌شود که قیمت لاستیک اعطایی بسیار پایین تر از قیمت بازار است.

وی همچنین با اشاره به تعداد ناوگان باری تا پایان تیرماه امسال یاد آور شد : نزدیک به ۱۶ هزار ناوگان باری در این مدت در استان فعال بودند که این مقدار نیز نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته بالغ بر ۷ درصد افزایش یافته است.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/05/13 10:06 ق.ظ | دفعات بازدید: 92 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot