ARAZKHABAR.IR

رسوایی این بار در فرمانداری مهاباد / تا کنون 20 نیروی دولتی بازداشت شدند


رسوایی این بار در فرمانداری مهاباد / تا کنون 20 نیروی دولتی بازداشت شدند این بار یک نفر در فرمانداری مهاباد به جرم فساد مالی رسوایی به بار آورد و بازداشت شد.

 در ادامه روند مبارزه با فساد، یک نفر از اعضای شورای شهر مهاباد و یک نفر از کارکنان فرمانداری مهاباد دستگیر شدند.

 اصلان حیدری دادستان عمومی و انقلاب مهاباد اظهار کرد: در ادامه روند مبارزه با فساد در مهاباد، صبح امروز دوشنبه، دهم شهریور ماه، یک نفر از اعضای شورای شهر مهاباد و یک نفر از کارکنان فرمانداری مهاباد توسط سربازان گمنام امام زمان بازداشت شدند.

حیدری افزود: با بازداشت این عضو شورای شهر تعداد بازداشتی‌ها با احتساب شش تن از اعضای شورای شهر به ۲۰ نفر رسید.

او با بیان اینکه قبل از این نیز ۱۶ نفر از کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی این شهر در همین ارتباط توسط سربازان گمنام امام زمان (ع) دستگیر شده بودند، ادامه داد: تحقیقات بیشتر در این زمینه همچنان ادامه دارد و در روز‌های آینده با تکمیل اطلاعات، گزارش و نتیجه نهایی به رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

حیدری گفت: همچنین دو نفر از کارکنان اداره مسکن و شهرسازی مهاباد نیز در همین زمینه و در ارتباط با فساد مالی دستگیر شدند.

در یک ماه گذشته به دنبال اقدام سربازان گمنام امام زمان در خصوص بررسی سلامت اداری در این شهرستان تاکنون ۲۱ نفر شامل ۵ عضو شورای شهر، ۱۱ کارمند شهرداری، دو کارمند اداره مسکن و شهرسازی مهاباد و سه نفر پیمانکار در همین زمینه دستگیر شده‌اند که بازتاب این اقدام واکنش مثبت شهروندان مهاباد را در پی داشته است.

آنچه واضح و مبرهن است اینکه اقدامات و برخورد قاطع دستگاه‌های امنیتی و قضائی می‌تواند نوید بخش اجرای یک پروسه مداوم و فراگیر که در نهایت به خشکاندن ریشه فساد در این شهر می‌انجامد،/رکنا


برچسب ها:

تاریخ: 1399/06/10 02:11 ب.ظ | دفعات بازدید: 130 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot