ARAZKHABAR.IR

سیستم اتوماسیون اداری سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی راه‌اندازی می‌شود


سیستم اتوماسیون اداری سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی راه‌اندازی می‌شود رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی از راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری در سازمان و ارائه خدمات بصورت غیرحضوری خبرداد.

امیرحسین مرادزاده گفت:‌ با توجه به شیوع کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی طبق برنامه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا و توسعه خدمات غیرحضوری یکی از اولویت‌های سازمان به شمار می‌رود.

وی افزود: در این خصوص سامانه اتوماسیون اداری با هدف کاهش مراجعات حضوری، ارائه خدمات در سریع‌ترین زمان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و قطع زنجیره ویروس کرونا ایجاد شده است.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی افزود: با راه‌اندازی این سیستم، از امروز درخواست‌ها و نامه‌ها از طریق سیستم اتوماسیون و بصورت غیرحضوری ارسال و پاسخ نیز به همین شکل با کد پیگیری ارائه شده خواهدبود و دیگر نیازی به مراجعه برای پیگیری به سازمان نخواهدبود.

مرادزاده با اشاره به اقدامات سازمان در خصوص خدمات مهندسی الکترونیک و غیرحضوری افزود: راه‌اندازی کامل این سامانه در سه فاز اجرا خواهدشد که با اجرای فاز یک آن در بهمن ماه امسال کلیه خدمات مهندسی در سازمان برای کلیه اعضا به‌صورت الکترونیکی و با سرعت و دقت و شفافیت بیشتری انجام خواهد پذیرفت.

  • رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی با بیان اینکه برای متوقف ساختن روند صعودی شیوع بیماری کووید ۱۹ می بایست از حضور و کارهای غیر ضروری در سازمان خودداری کرد گفت: با راه اندازی سیتم اتوماسیون و کاستن حجم نیروهای اداری سعی بر آن داریم تا هم روند خدمات ضروری به مردم تعطیل نگردد و از سلامت کارکنان و مراجعان محترم مراقبت نمائیم.

 


برچسب ها:

تاریخ: 1399/09/10 07:22 ب.ظ | دفعات بازدید: 105 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot