ARAZKHABAR.IR

طی سال جاری 50 انبار احتکاری کشف و ضبط شده است


طی سال جاری 50 انبار احتکاری کشف و ضبط شده است سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی گفت: طی پایش و رصد انبارهای شهرستان ارومیه توسط بازرسان سازمان طی سال جاری 50 انبار احتکاری کشف و ضبط شده است

ایرج مرندی اظهار داشت: طی پایش و رصد انبارهای شهرستان ارومیه توسط بازرسان سازمان طی روزهای اخیر 2 واحد انبار که اقدام به احتکار 37 قلم کالای اساسی مورد نیاز مردم کرده بود کشف و ضبط شد.

وی افزود: از این انبارها 37 قلم کالای مورد نیاز مردم به خصوص 15 تن انواع برنج هندی و پاکستانی، 6 تن انواع روغن نباتی جامد و مایع واقلامی دیگر از مایحتاج روزمره مردم کشف و پرونده احتکار به ارزش بیش از 3 میلیارد و 468 میلیون ریال برای واحدهای مذکور تشکیل و جهت رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.

مرندی تصریح کرد: طی سال جاری 50 انبار احتکاری کشف و ضبط شده است که بعد از تشکیل پرونده احتکار کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به ارزش بیش از 66 میلیارد ریال جهت رسیدگی و صدور حکم نهایی به تعزیرات حکومتی استان ارجاع داده شده است.

سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: عمده کالاهای کشف شده طی سال جاری سیمان، روغن نباتی، برنج، لاستیک، خودرو و دیگر کالاهای مورد نیاز مردم هستند.

مرندی عنوان کرد: یک انبار که اقدام به احتکار مقادیر زیادی روغن موتور خودرو کرده بود با تلاش بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی کشف و پرونده تخلف احتکار به ارزش بیش از یک میلیارد ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شد


برچسب ها:

تاریخ: 1399/10/27 08:00 ق.ظ | دفعات بازدید: 157 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot