ARAZKHABAR.IR

لزوم ساماندهی مراکز خرید سیب صنعتی در آذربایجان غربی


لزوم ساماندهی مراکز خرید سیب صنعتی در آذربایجان غربی معاون دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: باید هماهنگی و همکاری بین دستگاه‌های مربوطه برای ساماندهی جمع‌آوری و خرید سیب صنعتی در آذربایجان‌غربی صورت پذیرد.

مرتضی حاتمی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان غربی صبح امروز در در جلسه بررسی معضلات دپوی  سیب صنعتی، اظهار کرد: دپوی غیراصولی و غیر بهداشتی سیب صنعتی از سوی مراکز غیرمجاز در حاشیه جاده‌های استان همه ساله مشکلاتی را چه از نظر بهداشتی و چه از نظر ایجاد ترافیک و چهره ناخوشایند در حاشیه شهرها ایجاد می‌کند.

حاتمی افزود: این امر نیازمند یک هماهنگی و همکاری بین دستگاه‌های مربوطه برای ساماندهی جمع‌آوری و دپوی سیب صنعتی در استان است تا شاهد مرتفع شدن این معضلات باشیم.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان غربی، عنوان کرد: با توجه به در پیش رو بودن فصل برداشت محصول، باید برای جلوگیری از ایجاد مراکز غیرمجازبا هماهنگی و همکاری دستگاه‌های مربوطه اقدام لازم انجام شود.

حاتمی ادامه داد: ساماندهی و بهبود وضعیت برداشت محصولات باغی موجب اصلاح شرایط و نیز حل مشکلات بهداشتی در شرایط نامناسب فعلی خواهد شد.

 


برچسب ها:

تاریخ: 1399/04/31 12:55 ب.ظ | دفعات بازدید: 95 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot