ARAZKHABAR.IR

همه ظرفیت ها برای برگزاری کنگره ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی بسیج شود


همه ظرفیت ها برای برگزاری کنگره ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی بسیج شود آراز خبر-استاندار آذربایجان غربی و رییس ستاد کنگره ۱۲ هزار شهید استان گفت: برای برگزاری شایسته کنگره ۱۲ هزار شهید استان با برنامه ریزی دقیق از تمام ظرفیت های استان استفاده می شود.

 محمدصادق معتمدیان روز یکشنبه در جلسه هماهنگی کنگره ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی افزود: برگزاری کنگره ۱۲ هزار شهید فرصتی استثنایی برای استان فراهم می کند که رشادت های صورت گرفته در استان در ایام دفاع مقدس را به مردم ایران بشناسانیم.

وی اضافه کرد: امیدواریم با برنامه هایی که تهیه شده، فاخرترین کنگره را در سطح آذربایجان غربی برگزار کنیم.

استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: این استان قبل از جنگ تحمیلی نیز شاهد تحرکات گروه های ضد انقلاب نظیر کومله و دموکرات بود و از آغاز پیروزی انقلاب نیز همچنان با این گروه ها روبه رو بوده و مبارزه کرده است.

معتمدیان اظهار کرد: آذربایجان غربی ۱۲ هزار شهید بومی و ۲۴ هزار شهید مهاجر دارد و این استان در جهت صیانت از انقلاب و اسلام رشادت های بی نظیری کرده است.

وی گفت: باب شهادت در این استان همیشه باز است و هنوز هم رزمندگان ارتش، سپاه و تمام نیروها مشغول نبرد و مبارزه با دشمنان و ضد انقلاب هستند.

وی افزود: کمتر استانی از این ویژگی برخوردار است، بنابراین لازم است با برنامه ریزی دقیق زمینه برگزاری کنگره ای فاخر را فراهم کنیم.

گرامیداشت یاد شهدا تبعیت از مشی اهل بیت (ع) است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه نیز در این جلسه گفت: گرامیداشت یاد شهدا در حقیقت تبعیت از مشی اهل بیت (ع) است.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی افزود: طبق فرمایش مقام معظم رهبری، زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست بنابراین ما هم اگر بخواهیم در این ثواب شریک باشیم، باید یاد و خاطره شهدا را گرامی بداریم.

در این جلسه احکام روسای کمیته های کنگره ۱۲ هزار شهید استان اعطا شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/28 08:13 ب.ظ | دفعات بازدید: 1761 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot