ARAZKHABAR.IR

پرداخت ٢۵٣ میلیارد و ۶٠٠ میلیون ریال تسهیلات بازآفرینی شهری در آذربایجان غربی در دو سال گذشته


پرداخت ٢۵٣ میلیارد و ۶٠٠ میلیون ریال تسهیلات بازآفرینی شهری در آذربایجان غربی در دو سال گذشته مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از پرداخت ٢۵٣ میلیارد و ۶٠٠ میلیون ریال تسهیلات بازآفرینی شهری برای نوسازی ٣١٧ واحد مسکونی در آذربایجان غربی از سال ٩٨ تاکنون خبر داد.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در این خصوص گفت: برنامه‌ریزی برای بهسازی بافت‌های ناکارآمد شهری از مهم‌ترین طرح‌های اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در حوزه بازآفرینی شهری تعریف شده که در این راستا، تسهیلات بانکی جهت نوسازی بافت فرسوده در مرکز استان و شهرهای بالای ۲۰۰هزار نفر جمعیت پرداخت می‌شود.

سیدمحسن حمزه‌‌لو در خصوص مزایای تسهیلات بازآفرینی شهری تصریح کرد: عدم نیاز به سپرده‌گذاری برای دریافت تسهیلات و امکان دریافت تسهیلات با ارائه سند غیرمنقول قابل ترهین مازاد ارزش ملک برای املاک فاقد سند ثبتی از جمله مزایای این تسهیلات به شمار می‌‌‍رود.

امکان تخفیف حداقل ۵٠ درصد عوارض ساخت و تراکم ساخت و تقسیط مابقی آن و نیز قابلیت تبدیل تسهیلات به فروش اقساطی و تقسیط تسهیلات به مدت حداکثر ١٢٠ ماه را میتوان از دیگر مزایای تسهیلات بازآفرینی شهری عنوان کرد.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/10/22 05:42 ب.ظ | دفعات بازدید: 113 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot