ARAZKHABAR.IR

پویش هرهفته الف_ب_ایران


پویش هرهفته الف_ب_ایران طی یک مراسم ویدئو کنفرانسی با حضور وزیر نیرو از دست اندرکاران پویش هر هفته الف_ب_ایران تجلیل و از کتاب دلگرمی ها و همراهی ها رونمایی شد.
صبح امروز طی یک ارتباط ویدئو کنفرانسی با حضور مدیران و مسئولان صنعت آب و برق سراسر  کشور  از دست اندرکاران پویش هر هفته الف_ب_ایران تجلیل و از کتاب دلگرمی ها و همراهی ها رونمایی شد.

این کتاب با مشارکت ۱۳ استان کشور تالیف شده که در این مراسم از استانداران این استانها نیز قدردانی شد.

اردکانیان وزیر نیرو ؛با اشاره به اینکه دوران حاضر یکی از دوره های طلایی و روشن صنعت آب و برق به شمار می رود گفت: در دولت دوازدهم کار را در شرایطی آغاز کردیم که به روایت آمارها کشور ما در سال آبی ۹۷_۹۶ در ۵۲ سال اخیر خشک ترین سال آبی کشور بود.

وی با بیان اینکه امروزه تغییر اقلیم از نظریه خارج شده و به عنوان یک پدیده مشخص مورد تحلیل قرار میگیرد افزود: به مددالهی و با همکاری و همراهی خانواده بزرگ صنعت آب و برق با آثار و حوادث ترسالی و خشک سالی در کشور مقابله و مدیریت کردیم.

اردکانیان اظهار داشت: پویش( الف_ب_ایران  ) یک مسئولیت و ماموریت مشترک برای همه دلبستگان به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و هست و وزارت نیرو به عنوان یک هماهنگ کننده و سخنگو برای این گونه اراده ها استوا  بوده و هست.

اردکانیان تصریح کرد:در قالب این پویش ۲۵۰ پروژه بزرگ با انضمام طرح های افتتاحی امروز ۱۷۶ پروژه  ساخت و سازی و ساز و کاری با سرمایه گذاری بیش از ۵۱ هزار میلیارد تومان به افتتاح رسیده و این مسیر تا پایان سال ادامه خواهد داشت

برچسب ها:

تاریخ: 1399/10/02 05:00 ب.ظ | دفعات بازدید: 174 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot