ARAZKHABAR.IR

کشف باند شبکه جعل و توزیع اسکناس در مهاباد


کشف باند شبکه جعل و توزیع اسکناس در مهاباد فرمانده انتظامی استان از شناسایی و کشف باند شبکه جعل و توزیع ارز و اسکناس خارجی و داخلی در سطح شهرستان مهاباد خبر داد.

سردارخرم نیا فرمانده انتظامی استان گفت: در اجرای طرح مبارزه جدی با شبکه های جعل و توزیع اسکناس های رایج داخلی و ارزهای خارجی کاراگاهان پلیس آگاهی انتظامی مهاباد پس از انجام یک سری کارهای اطلاعاتی و رصد جامعه مجرمان حرفه ای و سابقه دار در این خصوص موفق به شناسایی و کشف آنها شدند.

خرم نیا با اعلام اینکه کاراگاهان پس از هماهنگی های لازم در یک عملیات برنامه ریزی شده موفق به شناسایی شدند،اظهار داشت: شبکه سازمان یافته از جاعلین ارزهای خارجی و اسکناس های رایج داخلی بودند.

وی اضافه کرد: در بازرسی از مخفیگاه این شبکه موفق به کشف انواع و اقسام دستگاه های پیشرفته جعل اسکناس داخلی و ارزهای خارجی و کشف و ضبط مقادیر قابل توجهی انواع و اقسام ارزهای خارجی ( دلار، یورو، دینار ) به تعدادیک هزارو۶۶۴ برگ ۱۰۰دلاری،۳هزارو۹۱۷برگ دینار۲۵هزاری کشف کردند

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: بیش از دهها نوع دستگاه مخصوص جعل خارجی ، رنگ ها و انواع کاغذ های مخصوص چاپ کشف و ضبط شد.

سردار خرم نیا افزود در این خصوص پرونده قضائی تشکیل و ۳ نفر از متهمان به همراه تشکیل پرونده به مراجع قضائی احاله شد


برچسب ها:

تاریخ: 1399/04/31 09:58 ق.ظ | دفعات بازدید: 86 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot