ARAZKHABAR.IR

۲۶ تن برنج و مرغ منجمد در اشنویه توزیع می شود


 ۲۶ تن برنج و مرغ منجمد در اشنویه توزیع می شود رییس اداره صنعت، معدن و تجارت اشنویه گفت: در راستای تنظیم بازار این شهرستان، ۲۶ تن مرغ منجمد و برنج به نرخ مصوب در سطح این شهرستان توزیع شد.

کمال دانا افزود : از این میزان ۶ تن مرغ منجمد است که به قیمت مصوب هر کیلوگرم ۱۵۰ هزار ریال در این شهرستان عرضه شده و ۲۰ تن شامل برنج هندی طرح تنظیم بازار است که به قیمت هر کیلوگرم ۱۸۵ هزار ریال در حال توزیع است.  

وی اضافه کرد: قیمت‌های این اقلام مصوب بوده و با فروش بالاتر از این قیمت در مراکز عرضه و توزیع به صورت قانونی برخورد می‌شود.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت اشنویه افزود: بازرسان اصناف در سطح شهرستان با نظارت دقیق بر نحوه توزیع این کالاها اقدام می‌کنند و با متخلفان بدون هیچ‌گونه اغماضی برخورد خواهند کرد.

"دانا"، تامین نیازهای اساسی مردم را از اهداف ستاد تنظیم بازار این شهرستان عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به افزایش تقاضا برای برخی اقلام اساسی و در راستای کنترل بازار، توزیع مواد ضروری در دستور کار قرار گرفته است که اثر قابل توجهی در جلوگیری از افزایش قیمت‌ها دارد.

وی اضافه کرد: در این راستا به‌زودی توزیع بیش از پنج تن مرغ منجمد دیگر نیز در این شهرستان و در فروشگاه‌های زنجیره‌ای آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: مصرف‌کنندگانی که در مورد نحوه و قیمت توزیع این اقلام شکایتی داشته باشند، می‌توانند با شماره تلفن ۱۲۴ تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کنند.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/09/09 03:30 ب.ظ | دفعات بازدید: 129 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot