ARAZKHABAR.IR

 ۳۰۰ نقطه برای تبلیغات ریاست جمهوری در ارومیه تعیین شد


 ۳۰۰ نقطه برای تبلیغات ریاست جمهوری در ارومیه تعیین شد آراز خبر-  فرماندار ارومیه گفت: در۳۰۰ نقطه از شهر ارومیه دیوارهای سفید برای تبلیغات انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری مشخص شده است.

غلامحسین عماری اظهارکرد: در شهر ارومیه ۳۰۰ نقطه در شهرهای مراکز بخش‌های چهارگانه بخش سیلوانا ۵ نقطه،  صومای برادوست ۵ نقطه، انزل ۴ نقطه و نازلو ۶ نقطه و همچنین در تمامی روستاهای شهرستان برای تبلیغات انتخابات مهیا و مشخص شده است.

وی با بیان اینکه فضای متعارف، عادلانه و تعریف شده و طبق استانداردهای وزارت کشور را در اختیار نامزدهای انتخاباتی قرار می‌دهیم، یادآور شد: اگر در فضای خارج از فضای تعیین شده  و خارج از دستورالعمل‌ها و چهارچوبها شاهد تبلیغات باشیم براساس قوانین مربوطه برخورد خواهد شد.

عماری با اشاره به ترافیک شهر ارومیه و همچنین ضرورت توجه نامزدها به این موضوع تصریح کرد: در انتخاب محل ستادهای انتخاباتی مباحث ترافیکی باید در نظر گرفته شود؛ چرا که یکی از معضلات کنونی ارومیه ترافیک است و اگر ستادی در نقطه‌ای بدون برنامه‌ریزی  و هماهنگی انتخاب شود، برای مردم مشکل ایجاد می‌شود، از این‌رو باید به الزامات ترافیکی عمل کنند تا مشکلات مضاعف ایجاد نشود.

 وی ادامه داد: فضا و بستر لازم برای تبلیغات و در راستای تبلیغات مساوی و عادلانه برای تمام نامزدهای انتخاباتی را فراهم خواهیم کرد و انتظار داریم در محل‌های تعیین شده به تبلیغ خود بپردازند.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/03/22 12:20 ب.ظ | دفعات بازدید: 2275 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot