ARAZKHABAR.IR

۷ میلیارد ریال روغن موتور قاچاق در ارومیه کشف شد


۷ میلیارد ریال روغن موتور قاچاق در ارومیه کشف شد معاون نظارت و بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی از کشف ۷ میلیارد ریال روغن موتور قاچاق در ارومیه خبر داد.

علیرضا محمودی معاون نظارت و بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی  اظهار کرد: اکیپ‌های مشترک این اداره با پلیس آگاهی این استان از انبار بازرسی کرده و هفت هزار و ۴۲۷ گالن روغن موتور ۴ و ۲۰ لیتری احتکار شده را کشف و ضبط کردند.

معاون نظارت و بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: ۷ میلیارد ریال روغن موتور احتکار شده در شهرستان ارومیه کشف و ضبط شد.

محمودی ادامه داد: با کشف این تعداد روغن احتکار شده قاچاق، پرونده برای رسیدگی و صدور حکم نهایی به مراجع دارای صلاحیت ارسال شد.

معاون نظارت و بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: امسال در راستای مبارزه با کالای قاچاق در استان، سه هزار و ۴۹ مورد بازرسی صنفی انجام شد که در این بازرسی‌ها ۷۷ فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش ۶ میلیارد ریال تشکیل شده است.

محمودی افزود: در راستای پایش و جلوگیری از احتکار و تخلفات احتمالی در حوزه سلامت به‌ویژه در زمان شیوع کرونا ویروس در استان از اول اسفند سال گذشته تا پایان تیر، سه هزار و ۲۶۳ مورد بازرسی صورت گرفته است.

 


برچسب ها:

تاریخ: 1399/05/22 02:00 ب.ظ | دفعات بازدید: 186 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot