ARAZKHABAR.IR

۹۰۰ پاکبان شهرداری ارومیه در زمان بارش برف فعالیت شبانه روزی میکنند


۹۰۰ پاکبان شهرداری ارومیه در زمان بارش برف فعالیت شبانه روزی میکنند با آغاز بارش‌ برف در ارومیه ۹۰۰ پاکبان و ۱۴۰ دستگاه خودرو اداره ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه در آماده‌باش کامل هستند و به صورت شبانه‌روزی جهت بازگشایی معابر فعالیت می‌کنند.

احد یوسفی با تاکید بر اینکه همکاری شهروندان عامل موثر در موفقیت عملیات‌های زمستان است؛ گفت: از جمله اقدامات شهروندان در هنگام بارش برف می‌توان به توجه ویژه به گزارشات هواشناسی و اخطاریه‌ها، استفاده کمتر از وسایل نقلیه شخصی، همکاری با ماشین‌آلات و پرسنل ستاد مدیریت زمستانی شهرداری جهت رفع آب‌گرفتگی‌ها، اجتناب از قرار دادن هرگونه شیء یا کالا و یا تخلیه ضایعات و نخاله‌ها و وسایل مازاد در داخل کانال‌ها اشاره کرد.

وی افزود: قبل از آغاز بارش‌ها و براساس اطلاعیه‌های صادره از سوی هواشناسی، تمام نواحی ششگانه سازمان و خودروهای اداره ماشین آلات در آماده باش کامل قرار می‌گیرند.

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: کار سازمان مدیریت پسماند شبانه‌روزی و بدون وقفه است و در ایام پاییز و زمستان علاوه بر نظافت شهری در جهت رفع آبگرفتگی‌ها و برف‌روبی معابر نیز ۹۰۰ پاکبان سازمان و ۱۴۰ خودرو فعالیت می‌کنند.

یوسفی ادامه داد: خودروهای ویژه در محل‌های خطرساز به هنگام بارش برف مستقر شده اند و همچنین کیسه‌های شن و ماسه در محل‌های از پیش تعیین شده جایگذاری شده است.

وی گفت:  شهروندان می‌توانند مشکلات محله خود را به هنگام بارش‌ها از طریق سامانه ۱۳۷ اطلاع‌رسانی کنند تا در اسرع وقت توسط اکیپ‌های ویژه سازمان جهت برطرف‌سازی مشکلات اقدام شود/ خبر آنلاین


برچسب ها:

تاریخ: 1399/11/02 06:33 ب.ظ | دفعات بازدید: 205 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot