ARAZKHABAR.IR

آذربایجان‌غربی نیازمند خانه تکواندو تخصصی است


آذربایجان‌غربی نیازمند خانه تکواندو تخصصی است آراز خبر- رئیس فدراسیون تکواندو کشور گفت: آذربایجان‌غربی به یک خانه تکواندو تخصصی نیاز دارد تا تمامی مسابقات، اردوها و برنامه های تکواندو در آن اجرا شود.

هادی ساعی ظهر شنبه در مجمع انتخاباتی هیات تکواندو استان با اشاره به اینکه در بسیاری از استان ها علاوه بر مرکز استان در شهرستان‌ها نیز خانه تکواندو وجود دارد، تصریح کرد: یک مشکل اصلی برای رسیدن به دوران اوج تکواندو آذربایجان‌غربی نداشتن همین خانه تکواندو تخصصی است که با مدیریت جدید این مشکل نیز حل خواهد شد.

ساعی با اشاره به اینکه آذربایجان‌غربی دارای ظرفیت و پتانسیل بالا در رشته تکواندو است، یاد آور شد: وجود ۳۰‌هزار ورزشکار فعال در ورزش تکواندو نشان از علاقه و پتانسیل بالا در این استان است که نیاز به توجه وحمایت بیشتر دارد.

رئیس فدراسیون تکواندو کشور اظهار کرد: در حال حاضر تمام توان و تمرکز فدراسیون بر این است که در مسابقات یک ماه آینده بتوانیم سهمیه ییشتری برای المپیک کسب کنیم.

وی درخصوص برگزاری مجمع انتخاباتی هیات تکواندو آذربایجان‌غربی نیز خاطر نشان کرد: این مجمع بدون حاشیه و با همدلی و همفکری برگزار شد که این نشان از این است که تمام مسئولان ورزش این استان در تلاش برای توسعه ورزش تکواندو هستند.

به گزارش ایسنا، مجمع انتخاباتی هیات تکواندو استان با حضور رئیس فدراسیون تکواندو کشور برگزار شد و مهران اسکندری با ۲۵‌رای از ۲۷‌رای اخذ شده برای ۴‌سال  به عنوان رییس هیات تکواندو استان انتخاب شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/15 03:15 ب.ظ | دفعات بازدید: 2988 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot