ARAZKHABAR.IR

آغاز طرح تشدید برخورد با افراد قانون‌شکن در آذربایجان‌غربی


آغاز طرح تشدید برخورد با افراد قانون‌شکن در آذربایجان‌غربی آراز خبر-فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی با اشاره به آغاز طرح تشدید ارتقای امنیت اجتماعی در استان گفت: در این راستا با صاحبان خودروهای بدون پلاک، پلاک مخدوش و رانندگی خطرناک ایمنی شهروندان را به خطر می اندازند و همچنین اراذل و اوباش به شدت برخورد خواهد شد.

 سردار رحیم جهانبخش روز شنبه در این خصوص اظهار کرد: به دنبال مطالبات مردمی مبنی بر ارتقای احساس امنیت، طرح تشدید ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با خودروهای بدون پلاک، پلاک‌مخدوش، رانندگی خطرناک، حاملان هر گونه قمه یا قداره، اراذل و اوباش، قاچاقچیان و دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز و مزاحمان در جامعه به صورت شبانه روزی و محله محور اجرایی می شود.

وی اضافه کرد: هدف از این طرح، برقراری امنیت پایدار در مناطق جرم خیز بوده و اقدامات در این راستا ضربتی و مویرگی تمهید شده است.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی با هشدار به قانون شکنان ادامه داد: با بسیج نیروها و امکانات تخصصی، ظرفیت نیرویی خوبی از سراسر استان در رده های مختلف و پلیس‌های تخصصی برای تقدیم نظم و امنیت مطلوب به عموم مردم وجود دارد که در اجرای این ماموریت به کار گرفته می شود.

سردار جهانبخش اظهار کرد: البته بدون مشارکت و همراهی شهروندان برقراری امنیت مطلوب امکان پذیر نخواهد بود و از شهروندان می خواهیم با جدیت در راستای اجرای این طرح، همراه پلیس باشند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/06 02:06 ب.ظ | دفعات بازدید: 2143 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot