ARAZKHABAR.IR

آمار اولیه مصدومان زلزله قطور به 25 نفر رسید


آمار اولیه مصدومان زلزله قطور به 25 نفر رسید رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: آمار 25 نفری مصدومان زمین‌لرزه قطور اولیه است و باید بررسی‌های میدانی تکمیل شود.

به گزارش آرازخبر، باقر بهرامی با بیان اینکه آمار اولیه مصدومان زلزله قطور به 25 نفر رسید، اظهار داشت: این مصدومان نیز به صورت سرپایی معاینه شده‌اند و اقدامات لازم برای درمان آنان صورت گرفته‌است.

وی با اشاره به اعزام یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و هشت دستگاه آمبولانس به منطقه زلزله‌زده قطور، اضافه کرد: از این تعداد پنج دستگاه آمبولانس از شهرستان خوی و سه دستگاه از مناطق همجوار به همراه یک دستگاه اتوبوس آمبولانس از ارومیه در منطقه ارسال شد.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه آمار 25 نفری مصدومان زمین‌لرزه قطور اولیه است، اعلام کرد: برای اعلام نهایی تعداد مصدومان و تلفات احتمالی این زلزله باید ارزیابی‌های دقیق از همه روستاهای تاثیرپذیر از زمین‌لرزه صورت گیرد.

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۷ درجه در مقیاس امواج درونی زمین یا ریشتر ساعت ۹:۲۳ صبح امروز، یکشنبه حوالی شهر قطور خوی در شمال آذربایجان‌غربی را لرزاند.

طبق گزارش مرکز لرزه‌نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران این زمین‌لرزه در طول جغرافیایی ۴۴.۵۹، عرض جغرافیایی ۳۸.۵۲ و عمق ۶ کیلومتری زمین به وقوع پیوست.


برچسب ها: زلزله مصدوم

تاریخ: 1398/12/04 12:11 ب.ظ | دفعات بازدید: 5038 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot