ARAZKHABAR.IR

اختصاص بیش از ۲ میلیارد ریال برای مقابله با کرونا از طرف نظام مهندسی ساختمان در آذربایجان غربی


اختصاص بیش از ۲ میلیارد ریال برای مقابله با کرونا از طرف نظام مهندسی ساختمان در آذربایجان غربی رئیس سازمان نظام مهندسی آذربایجان غربی گفت:با موافقت هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان مبلغ ۲ میلیارد و ۴۰ میلیون ریال جهت مقابله با ویروس کرونا به ستاد کنترل و پیشگیری از بحران ویروس کرونا دراستان اختصاص یافت.

به گزارش آرازخبر، بهرنگ دیلمقانی ضمن تقدیر و تشکر از کادر درمانی بویژه پزشکان و پرستاران که در خط مقدم مبارزه قرار  دارند و همچنین نهاد ها و سازمان های مردم نهاد که هرکدام به نحوی مشغول یاری  به شهروندان و مقابله با شیوع این ویروس هستند، گفت: مهمترین اصل گذر از این بحران طبق سفارش متخصصان این حوزه در خانه ماندن و دوری از اجتماعات است.

دیلمقانی اعلام کرد: هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان با اختصاص ۲ میلیارد و ۴۰ میلیون ریال جهت تامین هزینه های موردنیاز و خرید لوازم، تجهیزات و ساخت بیمارستان های صحرایی در ۱۶ شهر استان در اختیار ستاد پیشگیری از ویروس کرونا و متولیان مربوطه هر شهر موافقت نمود.

 وی با تاکید بر همدلی مردم و مدیریت ارزشمند ستاد پیشگیری از ویروس کرونا و رعایت موازین بهداشتی و خودداری از حضور در اماکن عمومی و عدم سفر به دیگر شهرها، افزود: امیدوارم با توجه به توصیه های متخصصین و پزشکان وعزم همگانی شاهد عبور از این بحران با کمترین خسارت باشیم.

دیلمقانی ضمن اشاره به وظایف قانونی سازمان خاطرنشان کرد: کمک به مراکز خدمات رسانی در بحث بحران از وظایف قانونی و اجتماعی سازمان نظام مهندسی ساختمان بوده و سازمان از هر اقدامی در جهت کنترل ویروس کرونا دریغ نمی کند و آمادگی خود را برای  همکاری با دانشگاه علوم پزشکی و خدماتی درمانی بعنوانی متولی این امر اعلام می دارد.تاریخ: 1398/12/25 09:57 ب.ظ | دفعات بازدید: 3419 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot