ARAZKHABAR.IR

 ارومیه آمادگی خود را برای میزبانی شایسته از مسابقات بین المللی نشان داد


 ارومیه آمادگی خود را برای میزبانی شایسته از مسابقات بین المللی نشان داد آراز خبر-  فرماندار ارومیه با اشاره به میزبانی بسیار خوب این شهر از رقابت های والیبال قهرمانی آسیا با حضور 17 تیم و صدها نفر میهمان از کشورهای مختلف قاره کهن گفت: با این میزبانی، شایستگی خود را درخصوص برگزاری دیگر مسابقات نیز به خوبی به نمایش گذاشتیم.

غلامحسین عماری دوشنبه شب در جلسه شورای ورزش شهرستان ارومیه افزود: زیرساخت‌ها و آمادگی این شهرستان برای مسابقات مهم و معتبر ورزشی پیام مثبتی از این شهر دارد و حضور گرم و هم افزای دستگاه‌های اجرایی نیز نشان از همکاری و تعامل همه‌جانبه است و انتظار داریم این شرایط همچنان ادامه داشته باشد.

وی اضافه کرد: حضور پرشور بانوان در سالن مسابقات والیبال قهرمانی آسیا به همراه ایجاد فضای مثبت و قابل تحسین، اتفاقی بود که نام ارومیه را در کشور بر زبان‌ها انداخت و این امر، اقدامی قابل تحسین بود.

فرماندار ارومیه تاکید کرد: ما آمادگی خود را برای برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در حوزه‌های قهرمانی و همگانی و همچنان رویدادهای حوزه جوانان در سطح شهرستان ارومیه اعلام می کنیم و بی شک این شهرستان آمادگی میزبانی رویدادهای بزرگی در حوزه ورزش و جوانان دارد.

عماری همچنین با اشاره به درپیش بودن هفته تربیت بدنی ادامه داد: ادارات شهرستانی در هفته تربیت بدنی و ورزش نسبت به برگزاری و اجرای برنامه‌ها و رویدادهای ورزشی در نهادهای خود اقدام کنند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ارومیه نیز در این جلسه به بیان گزارشی از اقدامات و عملکرد ورزش شهرستان پرداخت و اظهار کرد: حضور 9 ورزشکار و مربی از شهرستان ارومیه در بازی‌های آسیایی هانگژو چین اتفاق مهمی است که نشان از شرایط قابل قبول ورزش این شهرستان دارد.

سجاد خوبدل گفت: علاوه بر آن، میزبانی از مسابقات مختلف بین‌المللی، آسیایی و جهانی نیز از جمله دلایل دیگری است که بتوان شهرستان ارومیه را به یکی از قطب‌های میزبانی های بین المللی ورزشی در کشور دانست.

وی در خصوص برنامه های هفته تربیت بدنی اظهار کرد: به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با هماهنگی فدراسیون ورزش های همگانی قرار است همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی، ۲۸ مهرماه در شهر ارومیه برگزار شود.

وی افزود: در حال برنامه ریزی و دریافت مجوز برای برگزاری جشنواره بومی و محلی با محوریت وحدت اقوام و ادیان به مناسبت هفته وحدت در ارومیه نیز هستیم.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/06/28 11:39 ق.ظ | دفعات بازدید: 2657 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot