ARAZKHABAR.IR

استاندار آذربایجان غربی رای خود را به صندوق‌های رأی انداخت


استاندار آذربایجان غربی رای خود را به صندوق‌های رأی انداخت آراز خبر- استاندار آذربایجان‌غربی جمعه ۱۱ اسفندماه رای خود را به صندوق‌های رأی انداخت.

محمدصادق معتمدیان، روز جمعه11 اسفند با حضور در شعبه اخذ رای در شهرداری ارومیه در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری شرکت و رای خود را به صندوق‌های رأی انداخت.

استاندار آذربایجان غربی افزود: امروز از ساعات اولیه شاهد حضور مردم در پای صندوق‌های رأی هستیم و صف‌های طولانی تشکیل شده و مردم ولایی به ندای رهبری لبیک گفته تا در یک تعیین سرنوشت خود اثرگذاری داشته باشند. 

وی ادامه داد: با وجود حجم تهدیدات دشمنان، امروز یکی از مؤلفه‌های اصلی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است.

معتمدیان با بیان اینکه مقام معظم رهبری بر مشارکت قوی تاکید دارند، اظهار کرد: شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و یک حق قانونی برای آحاد مردم است. 

وی افزود: همه کسانی که دل در گرو پیشرفت و آبادانی استان دارند لازم است در انتخابات شرکت کنند. حضور نیافتن حلال مشکلات نیست بلکه حضور در انتخابات با هر گرایش و قومیتی در پیشرفت استان و شهرمان مؤثر خو اهد بود. 

معتمدیان تصریح کرد: امید است مردم افرادی را که دغدغه توسعه‌ای و نگاه ملی دارند و مردمی هستند انتخاب کنند تا با تشکیل مجلسی قوی در کنار دولتی قوی با انسجام به حل مسائل مختلف از مشکلات اقتصادی و معیشتی پرداخته شود. 


برچسب ها:

تاریخ: 1402/12/11 10:27 ق.ظ | دفعات بازدید: 2662 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot