ARAZKHABAR.IR

امکان پرداخت قبوض متعدد با یک خط تلفن


امکان پرداخت قبوض متعدد با یک خط تلفن معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: می‌توان همزمان با یک خط تلفن قبض خود و فرد سالخورده یا بیمار خانواده یا پدر و مادر را پرداخت کرد.

به گزارش آرازخبر، پاشاوند اظهار داشت: صنعت برق همه ساله برای چاپ حجم عظیمی از قبوض برق صدها تن کاغذ مصرف و تعداد زیادی از ماموران برق آن را توزیع می‌کرد، حذف قبوض کاغذی با هدف جلوگیری از این اتلاف منابع و حفظ محیط زیست اجرا شده است.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ادامه داد: با حذف قبوض کاغذی ابهام‌ها و پرسش‌هایی در ذهن مشترکان ایجاد شد که با این تغییر چگونه قبض‌شان را ببینند و پرداخت کنند؛ به همین منظور برخی از این ابهامات و پرسش‌ها را با مسئولین شرکت توزیع در میان گذاشته و به هر یک از آن‌ها پاسخ‌هایی داده شده است.

پاشاوند خاطرنشان کرد: اگر مشترکی تمایل به استفاده هیچ یک از شیوه‌های پرداخت غیرحضوری را ندارد یا این ابزارها در دسترس وی نباشد می‌تواند شناسه قبض خود را به فردی معتمد بدهد تا وی با یکی از شیوه‌ها ۹ گانه پرداخت غیر حضوری صورت حساب برق مصرفی وی را نیز پرداخت کند بدون اینکه نیاز به یک خط تلفن دیگر باشد و افراد می‌توانند با وارد کردن چند شناسه قبض از روش‌های مختلف پرداخت غیر حضوری برای پرداخت قبوض برق خود و اطرافیان استفاده کنند.

وی در پاسخ به چگونگی پرداخت قبوض یک منزل با دو یا سه کنتور برق ابراز داشت: گاها گفته می‌شود که در یک منزل دو یا سه کنتور وجود دارد و تکلیف چیست باید گفت که فرقی نمی‌کند، برای هر کنتور یک شناسه قبض وجود دارد که همان شناسه باید به سامانه پیامک شود، در این صورت برای هر کنتور پیامک جداگانه‌ای می‌آید. همین طور برای ساختمان‌هایی که چند واحد در آن زندگی می‌کنند یا کنتور مشاعات هم همین طور، باید شناسه همان کنتور پیامک شود و مشکلی به وجود نمی‌آید.


برچسب ها: قبوض کاغذی

تاریخ: 1398/09/17 11:24 ق.ظ | دفعات بازدید: 3792 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot