ARAZKHABAR.IR

انبار احتکار یک‌هزار و ۷۰۰ تن نهاده دامی در ارومیه کشف شد


انبار احتکار یک‌هزار و ۷۰۰ تن نهاده دامی در ارومیه کشف شد آراز خبر- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: انبار احتکار یک‌هزار و ۷۰۰ تن نهاده دامی در ارومیه کشف و در این خصوص یک نفر دستگیر شد.

 سردار رحیم جهانبخش در این زمینه افزود: با دریافت اطلاعاتی مبنی بر انباشت و نگهداری مقادیر قابل توجهی نهاده دامی توسط یک فرد در یک باب انباری سطح شهرستان ارومیه، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: با اشراف اطلاعاتی، مأموران با انجام تحقیقات اولیه موفق به شناسایی محل انبار شده و با هماهنگی مرجع قضائی طی یک عملیات غافلگیرانه، در بازرسی از انبار شناسایی شده، یک هزار و ۷۰۰ تن نهاده دامی که به صورت غیر مجاز انباشت شده بود، را کشف کردند.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی ادامه داد: طبق بررسی‌های صورت گرفته، ارزش این اقلام احتکاری به بیش از ۱۷۰ میلیارد ریال می‌رسد.

سردار جهانبخش اظهار کرد: در این راستا یک نفر متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

وی از شهروندان خواست که درصورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز در قالب احتکار کالا و یا تهیه و توزیع کالاهای قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/25 05:02 ب.ظ | دفعات بازدید: 2666 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot