ARAZKHABAR.IR

با هرگونه احتکار اقلام اساسی و مواد ضد عفونی کننده بشدت برخورد می شود


با هرگونه احتکار اقلام اساسی و مواد ضد عفونی کننده بشدت برخورد می شود معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه دستگاه های متولی بر روند تولید و توزیع مواد ضد عفونی کننده نظارت ها را گسترش دهند، گفت: باید اقدامات انجام گرفته به آرامش بازار منتهی شود.

به گزارش آرازخبر، بهنام شهدی در چهل و پنجمین جلسه ستاد تنظیم بازار با اشاره به شیوع کرونا ویروس در کشور اظهار داشت: علیرغم اینکه استان از وضعیت مناسبی در این خصوص برخوردار است اما گزارشات مردمی حاکی از این است که در تهیه اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده با مشکل مواجه هستند.

وی افزود: برای کاستن از دغدغه های مردم علاوه بر توسعه تولید باید در روند توزیع نیز دانشگاه علوم پزشکی و صمت با افزایش اکیپ های بازرسی منافذ سوء استفاده را ببندند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در خصوص وضعیت بازار شب عید نیز گفت: مشکلی از بابت تامین و ذخیره اقلام اساسی وجود ندارد.

وی از برخورد با محتکرین نیز خبر داد و افزود: در بحث نیازهای اساسی مردم اعم از مواد ضدعفونی کننده و اقلام اساسی عید با کسی تعارف نداریم و در صورت مشاهده تخلف بشدت برخورد می شود.تاریخ: 1398/12/14 11:59 ق.ظ | دفعات بازدید: 3409 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot