ARAZKHABAR.IR

برای رشد و توسعه کشور باید مسیر شهید جمهور را با قدرت ادامه دهیم


برای رشد و توسعه کشور باید مسیر شهید جمهور را با قدرت ادامه دهیم آراز خبر- کاندیدای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گفت: برای رشد و توسعه کشور طی ۴ سال آینده، باید مسیر شهید جمهور را با قدرت ادامه دهیم.

سعید جلیلی شامگاه روز دوشنبه با حضور در جمع مردم ارومیه در مصلای امام خمینی(ره) شهر، با بیان اینکه هر یک از فرصت‌های موجود می‌تواند یک قدرت اقتصادی برای کشور باشد، گفت: برای رشد و توسعه کشور طی ۴ سال آینده، باید مسیر شهید جمهور را با قدرت ادامه دهیم و با شناخت فرصت‌ها، سرعت توسعه و آبادانی را افزایش دهیم. 

جلیلی، ادامه داد: مردم این استان نشان دادند اگر تنوعی از مذاهب، قومیت‌ها و زبانهای مختلف در این استان وجود دارد ولی همدلی همه این تنوع را بهم پیوند می‌دهد؛ تنوع ادیان و اقوام نه تنها تهدید نیست بلکه این همزیستی یک فرصت است. 

وی خاطر نشان کرد: شما مردم آذربایجان‌غربی پس از ۴۵ سال نشان دادید یک ملت با ادیان و اقوام مختلف با همزیستی در کنار هم می‌تواند بر مشترکات خود تکیه و فرصت‌های بزرگ را خلق و تهدیدها را کنار بگذارد. 

این کاندیدای ریاست جمهوری تصریح کرد: آذربایجان‌غربی، استان شهیدان باکری‌ها و امینی‌ها است؛ ۱۲ هزار نفر از فرزندان این استان با افتخار ایستادند و جان خود را برای انقلاب دادند و این عظمت بزرگی است. 

وی با بیان اینکه دشمنان وقتی دیدند نتوانستد از پس قدرت و اراده ملت با استفاده از اهرم زور و فشار بربیایند متوسل به تزویر شدند تا با ترپیج ناامیدی ملت را از مسیرش پشیمان کنند، گفت: دشمنان همواره به دنبال تزریق ناامیدی در بین ملت است، اما اگر همه قدرت‌ها جمع شود نمی‌توانند از پس اراده و قدرت ملت ما بر بیایند.

جلیلی به سالگرد بمباران شیمیایی سردشت اشاره کرد و گفت: ابرقدرت‌های غربی کسانی بودند که بمبهای شیمیایی را در اختیار صدام گذاشتند و این بمب‌ها را بر سر مردم بیگناه ریختند لذا این افراد قابل اعتماد نیستند که بخواهیم در مسیر پیشرفت و رشد کشور، معطل چند قدرت بزرگ دنیا که ابایی از نابودی ما ندارند، باشیم. 

این نامزد چهاردهمین دوره ریاست حمهوری با بیان اینکه آیت الله رئیسی در روابط بین الملل توانست شگفتی‌ها بیافریند، اظهار کرد: دنیا فقط چند کشور ابر قدرت غرب نیست بلکه با همه کشورهای دنیا و با دوستداران ملت، می‌توانیم با صادرات دانش فنی_مهندسی ارتباط داشته باشیم. 

وی با بیان اینکه شهید جمهور، رمز موفقیت را در حضور بین مردم می‌دانست، ادامه داد: برای رشد و توسعه کشور طی ۴ سال آینده، باید مسیر شهید جمهور را با قدرت ادامه دهیم و با شناخت فرصت‌ها، سرعت توسعه و آبادانی را افزایش دهیم. 


برچسب ها:

تاریخ: 1403/04/04 10:30 ب.ظ | دفعات بازدید: 1923 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot