ARAZKHABAR.IR

برپايي بیمارستان صحرایی شهید باکری ارومیه


برپايي بیمارستان صحرایی شهید باکری ارومیه با هدف مبارزه با ویروس کرونا و ارائه خدمات درمانی ویژه به بیماران مبتلا به ویروس کرونا بیمارستان صحرایی در ارومیه راه اندازي شد.

به گزارش آرازخبر، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در آئین آغاز به کار این بیمارستان اظهار داشت: این بیمارستان صحرایی برای پشتیبانی و کمک به دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی استان راه اندازی شده است.

سردار سرتیپ دوم حبیب شهسواری با بیان اینکه بیمارستان دارای 200 تخت بستری، آزمایشگاه، واحد بیماریابی و آزمایشگاه‌های تخصصی است افزود: همه امکانات و مراکز بهداشت و درمانی سپاه شهدای استان از جمله بیمارستان عارفیان و بیمارستان شهید باکری در اختیار مردم است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه سپاه با تمام امکانات جهادی آماده همکاری در زمینه مبارزه با ویروس کرونا است اعلام كرد: تا پایان نابودی ویروس کرونا در استان به طور قطع در کنار مردم استان خواهیم بود.

سردار شهسواری با بیان اینکه باید برای مدیریت روانی اقشار مختلف مردم در جامعه گام برداشته شود تصريح کرد: همراهی و مشارکت مردم به ویژه عدم حضور در بیرون از منزل در این برهه زمانی ضروری است.تاریخ: 1398/12/20 12:14 ب.ظ | دفعات بازدید: 3437 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot