ARAZKHABAR.IR

برگزاری بیست و ششمین رویداد شتاب آذربایجان با محوریت مقابله با کرونا ویروس


برگزاری بیست و ششمین رویداد شتاب آذربایجان با محوریت مقابله با کرونا ویروس رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی گفت: بیست و ششمین رویداد شتاب آذربایجان(روشا) با موضوع نوآوری و خلاقیت در مقابله با کرونا ویروس در ارومیه برگزار می شود.

به گزارش آرازخبر، علی نیکبخت از  برگزاری بیست و ششمین رویداد شتاب آذربایجان با محوریت مقابله با کرونا ویروس در ارومیه خبر داد و اظهارداشت: آخرین مهلت ثبت نام تا ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۸ بوده و مهلت داوری و پاسخ به سوالات داوران تا ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۸ تعیین شده است.
رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی ادامه داد: علاقه مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۰۴۴۳۲۷۵۱۲۴۰ الی ۴۲ داخلی ۱۱۳ تماس بگیرند.
نیکبخت خاطرنشان کرد: علاقه مندان ایده های خود را در زمینه هر یک از محورهای رویداد در مدت زمان حداکثر ۵ دقیقه به صورت فایل ویدیویی ضبط و ارسال کنند.

وی اضافه کرد: در ویدیوی ارسالی حتما  نام و نام خانوادگی خود، عنوان ایده، نوآوری ایده، قابلیت تجاری سازی ایده، شفافیت در بیان نمودن ایده، سود آوری اقتصادی ایده به چه صورت خواهد بود؟، نحوه اثر گذاری در ایجاد اشتغال را مشخص کنند.
وی یادآور شد: حداکثر حجم فایل ارسالی در ایوند ۴ مگابایت بوده و در صورتی که حجم فایل ویدیویی شما ۴ مگابایت و یا کمتر باشد آن را موقع ثبت نام در قسمت مربوطه بارگزاری کنند. در غیر اینصورت پس از ثبت نام در رویداد، فایل خود را با ذکر شماره بلیت از طریق نرم افزار واتساپ به شماره ۰۹۳۳۹۱۲۱۵۸۵ ارسال کنند.


برچسب ها: رویداد شتاب

تاریخ: 1398/12/14 09:16 ق.ظ | دفعات بازدید: 3237 | چاپ