ARAZKHABAR.IR

بیش از ۱۲ هزار واحد مسکونی در روستاهای ارومیه مقاوم سازی شد


بیش از ۱۲ هزار واحد مسکونی در روستاهای ارومیه مقاوم سازی شد آرازخبر- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی از اجرای طرح مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی در ۱۲ هزار و ۵۹ واحد در روستاهای شهرستان ارومیه طی سال گذشته خبر داد و گفت: پارسال به هفت هزار و ۷۰۵ درخواست خدمات فنی نیز پاسخ داده شد.

آرازخبر- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی از اجرای طرح مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی در ۱۲ هزار و ۵۹ واحد در روستاهای شهرستان ارومیه طی سال گذشته خبر داد و گفت: پارسال به هفت هزار و ۷۰۵ درخواست خدمات فنی نیز پاسخ داده شد.

جعفر برزگر اظهار کرد: در این مدت طرح هادی در ۲۰۰ روستای این شهرستان اجرا شده که شامل جدول کشی، نهر بندی، اجرای طرح معابر و آسفالت کوچه و خیابان‌های روستاها بوده است.

وی افزود: برای ۴۳ هزار و ۴۰۶ واحد مسکونی روستایی شهرستان ارومیه نیز سال گذشته سند صادر شده تا از این طریق بتوانند نسبت به دریافت تسهیلات مقاوم سازی بدون مشکل اقدام کنند.

برزگر اضافه کرد: پارسال در مجموع معابر ۱۰۶ روستای تابعه این شهرستان آسفالت ریزی شد که این امر نقش بسزایی در بهبود شرایط تردد وسایل نقلیه و جلوگیری از بروز گرد و خاک در روستاها و حفظ سلامت مردم داشته است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/03/03 08:16 ق.ظ | دفعات بازدید: 3137 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot