ARAZKHABAR.IR

بیش از ۶۲ هزار مسافر نوروزی از سدهای آذربایجان‌غربی بازدید کردند


 بیش از ۶۲ هزار مسافر نوروزی از سدهای آذربایجان‌غربی بازدید کردند آراز خبر- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از بازدید بیش از ۶۲ هزار مسافر نوروزی از سدهای استان خبر داد.

مجید رستگاری  از بازدید بیش از ۶۲ هزار نفر از مسافران و گردشگران از سه سد بزرگ استان در نوروز امسال خبر داد و افزود: شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان‌غربی به عنوان متولی بخش آب استان با انجام برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم از دوم تا دهم فروردین ماه امسال پذیرای بازدیدکنندگان از سه سد بزرگ استان بود.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع بیش از ۶۲ هزار نفر از مسافران و گردشگران نوروزی از سه سد بزرگ شهرچای، سد مهاباد و سد آغ چای بازدید کردند.

رستگاری با بیان اینکه سد مهاباد با ۴۱ هزار نفر بازدید کننده بیشترین تعداد بازدیدها را به خود اختصاص داد، افزود: سد شهرچای در مرکز استان نیز بیش از ۱۶ هزار نفر بازدید کننده داشت.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان‌غربی اضافه کرد: سد آغ چای نیز با بیش از ۴۸۰۰ نفر بازدیدکننده میزبان گردشگران نوروزی بود.

وی تصریح کرد: همچنین بسته‌های فرهنگی در راستای معرفی فعالیت‌های شرکت آب منطقه‌ای و اشاعه فرهنگ حفاظت و بهره‌برداری بهینه از منابع آب بین گردشگران توزیع و توضیحات لازم نیز توسط مسئولین وکارشناسان سد به بازدیدکنندگان ارائه شد.

رستگاری گفت: طرح بازدید نوروزی از سدهای استان با هدف ارتقای آگاهی عموم مردم از سدها و وضعیت منابع آبی پشت سد بیش از ۱۰ است که در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شده و با استقبال خوب هموطنان مواجه شده است.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/01/14 10:33 ق.ظ | دفعات بازدید: 1619 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot