ARAZKHABAR.IR

تخصیص اراضی برای بیش از ۴ هزار واحد مسکونی نهضت ملی در آذربایجان‌غربی


تخصیص اراضی برای بیش از ۴ هزار واحد مسکونی نهضت ملی در آذربایجان‌غربی آراز خبر - سرپرست اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: اراضی مورد نیاز برای احداث چهار هزار و ۴۵۶ واحد مسکونی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در این استان شناسایی و تخصیص یافته است.

رسول عطائی افزود: برای احداث واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت استان، ۷۴۷ هکتار زمین توسط راه وشهرسازی تامین شده است. 

وی ادامه داد: اراضی تامین شده در ۳۰ شهر زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت آذربایجان غربی احصا شده که تاکنون ۳۴۸ هکتار زمین در ۲۲ شهر استان تحویل بنیاد مسکن شده است.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گفت: در حال حاضر عملیات اجرایی یک هزار و ۶۱۷ واحد مسکونی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت آذربایجان غربی شروع شده و این طرح ها در مراحل مختلف ساخت از جمله فونداسیون، اسکلت و سقف، سفت کاری، نازک کاری و کارهای پایانی قرار دارند.

وی تاکید کرد: اجرای طرح های مسکن در روستا و شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در سطح استان توسط بنیاد مسکن انجام می گیرد و برای تمام چهار هزار و ۴۵۶ متقاضی تخصیص زمین انجام شده است.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: در بخش روستایی نیز ۱۱ هزار و ۴۳۳ قطعه زمین مسکونی در ۳۹ روستای آذربایجان‌غربی به منظور واگذاری به روستائیان احصا شده است.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/03/06 10:26 ق.ظ | دفعات بازدید: 1654 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot