ARAZKHABAR.IR

توزیع سوخت در ۶۶ جایگاه آذربایجان‌غربی به صورت آفلاین


توزیع سوخت در ۶۶ جایگاه آذربایجان‌غربی به صورت آفلاین آراز خبر-  توزیع بنزین و نفت‌گاز در ۶۶ باب جایگاه عرضه سوخت در مناطق شمال و جنوب استان آذربایجان‌غربی به صورت آفلاین انجام می‌شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار  با اشاره به اینکه جایگاه‌های سوخت شمال استان تا ۲ ساعت آینده به مدار فعالیت باز می‌گردند، گفت: ۴۵ باب جایگاه در حال حاضر به صورت آفلاین در حال ارائه خدمات به شهروندان هستند.

احمد مجرد افزود: براساس اختلال فنی که امروز ساعت ۱۰ صبح در جایگاههای سطح کشور رخ داد، شاهد قطعی و غیر فعال شدن جایگاههای عرصه سوخت در استان شدیم که بلافاصله جلسه بحران تشکیل و اکیپ‌ها به جایگاه‌ها اعزام شدند.

وی بیان کرد: در حال حاضر از ۲۳۰ جایگاه سوخت در شمال استان ۴۵ باب جایگاه مشغول خدمات رسانی و ارائه سوخت بوده و همکاران در صدد هستند جایگاه‌های باقی مانده را به مدار وارد کنند.

مجرد اظهار کرد: هیچ گونه افزایش نرخی در این زمینه وجود ندارد و هم اکنون تا بازگشت سامانه به مدار عرضه بنزین به صورت آزاد و به نرخ هر لیتر ۳۰ هزار ریال و عرضه گازوئیل نیز به نرخ ۶ هزار ریال انجام می شود.

وی ضمن عذرخواهی از شهروندان خواست تا در مدیریت این وضعیت همراهی لازم را داشته باشند تا در اسرع وقت جایگاه‌ها به وضعیت عادی برگردند.

۳۰ درصد جایگاه‌های سوخت در جنوب آذربایجان‌غربی فعال شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب نیز گفت: هم اکنون توزیع سوخت در ۲۱ جایگاه عرضه سوخت در شهرستان های جنوب آذربایجان‌غربی انجام می شود و ۳۰ درصد جایگاه ها فعال هستند.

سیدجواد فیض‌حسینی اظهار کرد: کارشناسان این شرکت در حال فعال کردن جایگاه های عرضه سوخت هستند و تا ساعتی دیگر فعالیت جایگاه ها به حالت عادی بر می گردد.

جنوب آذربایجان غربی دارای ۱۰۵ باب مجاری عرضه فرآورده های نفتی مشتمل بر ۳۴ جایگاه سوخت یک منظوره سوخت مایع و ۲۹ جایگاه دو منظوره سوخت مایع و گاز طبیعی است و همچنین ۳۰ باب جایگاه سوخت سی ان جی، ۲۵۳ بابا فروشندگی نفت سفید و نفت‌گاز شهری و روستایی و ۱۶ باب تاسیسات سیلندر پرکنی گاز مایع فعال است.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب هشت شهر جنوب آذربایجان‌غربی شامل بوکان، مهاباد، نقده، پیرانشهر، سردشت، میاندوآب، شاهیندژ و تکاب را زیر پوشش دارد.

شرکت نفت منطقه میاندوآب یکی از مناطق ۳۷ گانه نفتی کشور است که وظیفه تامین و توزیع سالانه حدود یک میلیارد لیتر انواع فرآورده‌های نفتی مایع و حدود ۴۰ هزار تن گاز مایع (LPG) را به عهده دارد.

همچنین این منطقه دارای یک باب انبار نفت با ظرفیت ذخیره‌سازی ۶۰ میلیون لیتر انواع فرآورده‌های نفتی است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/09/27 12:13 ب.ظ | دفعات بازدید: 3162 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot