ARAZKHABAR.IR

توزیع ۹۰ هزار حلقه لاستیک دربین ناوگان حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی


توزیع ۹۰ هزار حلقه لاستیک دربین ناوگان حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل ‌و‌نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: امسال ۹۰ هزار حلقه لاستیک دربین ناوگان حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی توزیع شده است.

به گزارش آرازخبر، ارسلان شکری اظهار داشت: از ابتدای سالجا ی تا پایان بهمن ماه بیش از 90 هزار حلقه لاستیک در سامانه توزیع لاستیک ثبت که از این مقدار 77 درصد توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: توزیع این لاستیک‌ها با هدف عرضه بدون واسطه و جلوگیری از ایجاد بازار کاذب با هماهنگی وزارت راه وشهرسازی و وزات صنعت، معدن و تجارت انجام می شود ورانندگان با در دست داشتن کارت هوشمند فعال ناوگان حمل ونقل عمومی و مدارک شناسایی خودرو می‌توانند برای دریافت لاستیک به انجمن‌های صنفی رانندگان مراجعه کنند.

مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان آذربایجان غربی تصریح کرد: سهمیه لاستیک تخصیصی به رانندگان بر اساس پیمایش آنها بوده و در بخش حمل ونقل مسافر به هردستگاه اتوبوس در ازای 20 هزار کیلومتر کارکرد و مینی بوس در ازای 15 هزار کیلومتر کارکرد 2 حلقه لاستیک اختصاص می‌یابد.

شکری ادامه داد: در بخش جابجایی کالا به وسایل نقلیه باری با ظرفیت تا 20 تن به ازای 20 هزار کیلومتر کارکرد، وسایل نقلیه باری بیش از 20 تن تا 40 تن، به ازای 15 هزارکیلومتر کارکرد و وسایل نقلیه باری با ظرفیت بیش از 40 تن به ازای 10 هزار کیلومتر کارکرد، 2 حلقه لاستیک دریافت می کنند .تاریخ: 1398/12/07 02:30 ب.ظ | دفعات بازدید: 3333 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot