ARAZKHABAR.IR

تکذیب شایعه تعطیلی جایگاه‌های سوخت مرکز و شمال استان


تکذیب شایعه تعطیلی جایگاه‌های سوخت مرکز و شمال استان شایعه تعطیلی جایگاه‌های سوخت مرکز و شمال استان از سوی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه تکذیب شد.

به گزارش آرازخبر، احمد مجرد هر گونه تعطیلی جایگاه‌های توزیع فرآورده‌های نفتی را رد کرد و از مردم خواست به شایعات بی اساس در فضای مجازی توجه نکنند و اخبار و فعالیتهای این شرکت را از رسانه های رسمی و سایت http://urmia.niopdc.ir دنبال نمایند.
مجرد تصریح کرد: قرارداد حقوقی فعالیت و عرضه سوخت فی مابین با جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی شبانه روزی بوده و شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی پمپ بنزین ها صحت ندارد.
وی گفت: عملیات توزیع سوخت در جایگاه‌ها مطابق معمول و به‌صورت ۲۴ ساعت شبانه‌روز انجام می‌شود و به استناد مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا ویروس هیچ‌گونه برنامه تعطیلی در روزهای آینده نخواهد داشت.
این مقام مسئول از هموطنان خواست: بدون هیچ‌گونه نگرانی و در کمال آرامش و طبق روال معمول، در طول مدت شبانه‌روز و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به جایگاه‌های عرضه سوخت مراجعه و سوخت مورد نیاز خود را دریافت کنند.
مدیر منطقه ارومیه گفت: مرکز پاسخگویی شبانه روزی 09627 آماده دریافت انتقادات، پیشنهادت و شکایات مردمی در جایگاهها بوده و برابر مقررات و حتی الامکان در حضور مشتری و مالک جایگاه به شکایات رسیدگی می شود.تاریخ: 1399/01/07 10:24 ق.ظ | دفعات بازدید: 3908 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot