ARAZKHABAR.IR

جاده های جنوب آذربایجان غربی برفی است


جاده های جنوب آذربایجان غربی برفی است مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر اغلب جاده های جنوب استان شامل مهاباد، پیرانشهر، سردشت، اشنویه، بوکان، میاندوآب، شاهین دژ و نقده برفی است و خواهشمندیم مردم عزیز از سفرهای غیرضروری اجتناب نمایند.

به گزارش آرازخبر، ارسلان شکری اظهارداشت: در حال حاضر اغلب جاده های جنوب استان شامل مهاباد، پیرانشهر، سردشت، اشنویه، بوکان، میاندوآب، شاهین دژ و نقده برفی است و خواهشمندیم مردم عزیز از سفرهای غیرضروری اجتناب نمایند.

وی ادامه داد: در برخی محورهای مرکز استان شامل ارومیه، قوشچی، راژان و سرو نیز بارش برف گزارش شده است که مترددین جاده ای باید تجهیزات زنجیرچرخ و ایمنی را به همراه داشته و از نظر فنی و سیستم گرمایشی از وسایل نقلیه خود اطمینان کافی داشته باشند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: شماره تلفن ۱۴۱ با ۳۰ خط آماده پاسخگویی به سوالات هموطنان در خصوص وضعیت ترافیکی و جوی است.

وی افزود: این اداره کل با استقرار و آماده باش ۶۸ باب راهدارخانه و ۹۰۰ نفر پرسنل راهدار و ۴۲۰ دستگاه انواع ماشین آلات و ۲۰ دستگاه برف روب مکانیزه با ۶۸ اکیپ راهداری عملیاتی و ۲۰ اکیپ گشت راهداری و امداد آمادگی لازم برای خدمات رسانی در این ایام را دارد.تاریخ: 1398/10/14 02:14 ب.ظ | دفعات بازدید: 6329 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot