ARAZKHABAR.IR

«جان‌فدا» شعار سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی


«جان‌فدا» شعار سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی مسئول ستاد مردمی برگزاری سومین سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: «جان‌فدا» به عنوان شعار سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی اعلام شد.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،سردار مقدم‌فر امروز ۲۲ آذر ماه در آئین رونمایی از شعار سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان اظهار کرد: ستاد مردمی برگزاری مراسم سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با هماهنگی و جلسات مشترک با ستاد کرمان برنامه‌ریزی لازم را برای برگزاری برنامه‌های سالگرد انجام داده‌اند.

به اعتقاد او، سردار حاج قاسم سلیمانی، نماد خدمت، ایثار و فداکاری‌هاست و همچنین نماد ظلم ستیزی بوده است.

"حاج قاسم ایران را حرم می‌دانست و برای آسایش، امنیت و رفاه مردم از جان مایه می‌گذاشت. با مردم و کنار مردم بود و خود را سرباز ملت می‌دانست و برای دین و دنیای مردم حتی از جان خود دریغ نکرد." این بخش دیگری از سخنان مقدی‌فر در جوار مرقد شهید حاج قاسم سلیمانی بود.

به گفته مسئول ستاد مردمی برگزاری سومین سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، حضور میلیونی مردم در مراسم تتشییع شهید سلیمانی یک حماسه بود و مردم نیز در تمام این سه سال ایشان را فراموش نکردند.

او در ادامه می‌گوید: ستاد مردمی برگزاری سالگرد مدتی پیش برای ایده ها و نظرات مردم فراخوانی برای شعار امسال داد و مردم استقبال بسیار خوبی داشتند.

مسئول ستاد مردمی برگزاری سومین سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، با یادآوری شعار دو سال قبل"مرد میدان" در ادامه از شعار امسال سخن به میان آورد و اظهار کرد: باتوجه به پیوند مردم و سردار دل‌ها و همچنین مطابق با ادبیات و سخنان حکنت آمیز ایشان، لذا شعار امسال "جان فدا" هست.

او می‌افزاید: این شعار برای مسئولین درس آموز خواهد بود.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/09/22 08:46 ب.ظ | دفعات بازدید: 4497 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot