ARAZKHABAR.IR

جسد جوان میاندآبی پس از ۹ روز در سیمینه‌رود پیدا شد


جسد جوان میاندآبی پس از ۹ روز در سیمینه‌رود پیدا شد آراز خبر- سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: جسد جوان ۳۲ ساله در این شهرستان که از ۱۳ فروردین‌ماه مفقود شده بود، پس از ۹ روز از رودخانه تاتائو (سیمینه‌رود) پیدا شد.

سامام محمدی اظهار کرد: این جوان که روز ۱۳ فروردین از خانه خارج شده بود، پس از مدت چهار روز گوشی تلفن همراه وی در حاشیه رودخانه پیدا شد و بعد از آن عملیات جستجو در رودخانه آغاز شد.

وی اضافه کرد: ۱۸ فروردین‌ماه به دنبال تماس اعضای یک خانواده با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی، اکیپی از سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب به‌منظور عملیات امداد و نجات به محل حادثه اعزام شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: مأموران با هماهنگی پلیس آگاهی، عملیات جستجو فرد مفقود شده را در مکان‌های احتمالی در رودخانه تاتائو (سیمینه‌رود) میاندوآب با تجهیزات مناسب شروع کردند که این عملیات به مدت چهار روز ادامه داشت.

وی اظهار کرد: تا روز سوم عملیات تیم سگ‌های زنده‌یاب و تیم امداد و نجات هلال ‌احمر از دو مسیر آبی و خاکی اقدام به جستجو کردند که متأسفانه هیچ اثری از فرد مفقود شده یافت نشده و عملیات به روز چهارم موکول شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: با ورود یک دستگاه قایق از شیلات مهاباد، جسد فرد مفقود شده پس از چهار روز تلاش توسط تیم‌های آتش‌نشانی در حوالی آب‌های روستای زنجیرآباد این شهرستان کشف شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/01/22 10:18 ق.ظ | دفعات بازدید: 2010 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot