ARAZKHABAR.IR

حجاب دانش آموزان و جوانان ایرانی نشان از غیرت حیا و متانت آن دارد


حجاب دانش آموزان و جوانان ایرانی نشان از غیرت حیا و متانت آن دارد مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌غربی در مراسم 13 آبان گفت:حجاب دانش آموزان و جوانان ایرانی نشان از غیرت، حیا و متانت آن دارد، دشمن، حجاب جوانان ایرانی را هدف گذاری کرده است.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌غربی، 13 آبان ، روز دانش‌آموز را روز بصیرت و دانایی و روز ایستادگی و مقاومت در مقابل غرب دانست.

جواد جنگی در آیین زنگ استکبارستیزی و برنامه ویژه مدرسه تمام تشکیلاتی که در مدرسه مدنی ارومیه برگزار شد، به ویژگی‌های روز دانش‌آموز اشاره کرد و گفت: روز دانش آموز روز بصیرت و دانایی و روز ایستادگی و مقاومت در مقابل غرب است و بهترین روزی است که دانش آموزان باید به آن افتخار کنند.

وی گفت: حجاب دانش آموزان و جوانان ایرانی نشان از غیرت، حیا و متانت آن دارد، دشمن، حجاب جوانان ایرانی را هدف گذاری کرده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی افزود: حوادث و اتفاقات روز 13 آبان هر کدام الهام بخش استمرار حرکت استکبارستیزی ملت ایران به شمار می آید، بنابراین بزرگداشت این روز به معنای حفظ روحیه مقاومت و تحکیم مبانی اصیل انقلاب اسلامی است.

جنگی گفت: دانش آموزان و آحاد مردم آذربایجان غربی امسال نیز مانند سال های گذشته که در تمامی صحنه های انقلاب حضوری آگاهانه را به نمایش گذاشتند، با شرکت گسترده و فعال در راهپیمایی این روز فریاد خود را در اعتراض به سیاست های نابخردانه آمریکا و همدستان او سر می دهند.

معاون اجرایی فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: آمریکا رو به افول و اضمحلال است و آنان از ایران و انتقام ایران در زمینه شهدای ترور می‌ترسند؛ما قدرتمند هستیم و نقش مهمی در معادلات آینده قدرت دنیا خواهیم داشت.

وی با دعوت دانش آموزان و خانواده هایشان به راهپیمایی روز جمعه گفت: دانش آموزان به پدر و مادر و اولیا و معلمان خود احترام بگذارند.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/08/13 06:23 ق.ظ | دفعات بازدید: 3351 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot