ARAZKHABAR.IR

حذف نقاط پرحادثه کریدور بین المللی منتهی به پایانه مرزی بازرگان


حذف نقاط پرحادثه کریدور بین المللی منتهی به پایانه مرزی بازرگان آراز خبر- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی از رفع موانع دو پروژه مهم حذف نقطه پرحادثه در کریدور بین المللی منتهی به پایانه مرزی بازرگان و رازی خبر داد.

 ایرج دست نشان عصر دوشنبه در بازدید از پروژه‌های ساماندهی تقاطع همسطح ایواوغلی و سه راهی قره ضیاالدین از رفع مشکلات اجرای آن خبر داد و افزود: تقاطع همسطح ایواوغلی به عنوان یکی از پروژه‌های حذف نقطه پرحادثه، به طول نزدیک به ۳ کیلومتر با مبلغ قرارداد ۳۶.۵ میلیارد تومان در حال حاضر از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است که دارای معارض شخصی بود و با جلب رضایت مالک، نسبت به رفع اقدام شد.

وی با اشاره به اجرای پروژه ساماندهی سه راهی قره ضیاالدین به طول ۷۴۷ متر در حال حاضر از ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است، ادامه داد: این طرح با مبلغ قرارداد ۱۰۷ میلیارد ریال با هدف تقاطع قره ضیاالدین به منظور روان‌سازی ترافیک و ارتقا کیفی خدمات جاده‌ای در دست انجام است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی دو پروژه محرومیت زدایی روستای گوگرد به طول ۵ کیلومتر و زره ال سرمه به طول ۵.۲ کیلومتر افزود: عملیات پروژه راه روستایی گوگرد شامل زیرسازی، پل ۸ متری، پنج پل لوله‌ای و یک پل متری و روکش محور بوده و از ۲۲ میلیارد تومان اعتبار برخوردار است.

دست نشان اعتبار پروژه زیرسازی و آسفالت راه روستایی زره ال سرمه را ۱۲.۵ میلیارد تومان عنوان کرد و اضافه کرد: این پروژه از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/07/24 07:58 ب.ظ | دفعات بازدید: 1974 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot