ARAZKHABAR.IR

حضور ۷۴۸ فرهنگی در پویش نذر خون


حضور ۷۴۸ فرهنگی در پویش نذر خون مسئول سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجان غربی از حضور ۷۴۸ فرهنگی در پویش نذر خون خبرداد

سرهنگ شهاب احمدی امروز یکم آذر در نشست خبری بااصحاب رسانه که در سالن جلسات سازمان برگزار شد، افزود:در سالگرد 41 سالروز تشکیل بسیج از اقذامات این نهاد در مبارزه با بیماری منحوس کرونا خبرداد 

وی اضافه کرد از زمان شیوع ویروس کرونا در استان ۱۷ کارگاه تولید ماسک با تولید روزانه ۲۹ هزار عدد ماسک در استان توسط فرهنگیان افتتاح شده وهمچنان نیز مشغول به کار هستند.

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجان غربی یاد آور شد: بسیج فرهنگیان استان در مدت زمان شیوع ویروس کرونا در استان ۲۱۶ هزار اقلام بهداشتی را تهیه و دربین آحاد جامعه توزیع کرده اند.

وی اظهارکرد: ضدعفونی ۲۵۴۸ مدرسه، اداره ومعابرعمومی، انجام ۷۱۴۰ مورد اقدامات آموزشی، بهداشتی و تبین وروسنگری درفضای مجازی، اعزام  ۱۸هزار و ۳۴۲ فرهنگی جهت غربالگری در سطح استان، حضور ۷۴۸ فرهنگی در پویش نذر خون از جمله اقدامات بسیجیان فرهنگی در ایام کرونا دراستان است.

احمدی با تاکید بر اینکه بسیجیان فرهنگی در کنار آموزش وپروش در کارآمدی آموزش و پرورش تلاش می کنند، خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش به دنبال فرهنگ سازی، تمدن سازی وانسان سازی و رساندن ایران به یک جایگاه علمی واقتصادی بهتر است وبسیج فرهنگیان دراین حوزه کمک رسان آموزش و پرورش است.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/09/01 02:00 ب.ظ | دفعات بازدید: 3833 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot