ARAZKHABAR.IR

 خبرنگاران حلقه رابط بین مردم و مسئولان هستند


 خبرنگاران حلقه رابط بین مردم و مسئولان هستند آراز خبر-  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با بیان اینکه خبرنگاران به دلیل حضور مستمر در جامعه؛ بهترین مشاور برای بهتر شدن امور جامعه هستند، گفت: خبرنگاران حلقه رابط بین مردم و مسئولان و تاثیر گذار در پیشرفت کشور هستند.

آراز خبر-  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با بیان اینکه خبرنگاران به دلیل حضور مستمر در جامعه؛ بهترین مشاور برای بهتر شدن امور جامعه هستند، گفت: خبرنگاران حلقه رابط بین مردم و مسئولان و تاثیر گذار در پیشرفت کشور هستند.

علیرضا نوروزی  روز پنجشنبه در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که در سالن جلسات خانه مطبوعات برگزار شد، گفت: خبرنگار باید مراقب باشد به جامعه خبری آسیب نرسد بنابراین باید واقعیت ها را آنگونه که هست در جهت رفع مشکل و ایجاد تاثیرگذاری منعکس کند.

وی با اشاره به اینکه اصحاب رسانه ، هنرمندان جامعه هستند، اظهار کرد: اصحاب رسانه بدلیل حضور مستمر در جامعه و رصد اتفاقا جامعه در تمامی زمینه ها یک قدم جلوتر از عموم مردم قرار دارند و شناخت بیشتری از اتفاقات رخ داده در کشور دارند.

نوروزی خاطر نشان کرد: اصحاب رسانه به این موضوع توجه کنند که انتقاد با تخریب متفاوت است؛ تخریب به نفع جامعه و خود خبرنگار نیست.

در ادامه یوسف پیربداقی، رئیس خانه مطبوعات آذربایجان غربی نیز افزود: باید تلاش شود روزنامه نگاری اجتماعی را تقویت کنیم.

وی تصریح کرد: با تقویت روزنامه نگاری اجتماعی، نباید بگذاریم سرمایه اجتماعی  دچار گسست شود لذا باید اصحاب رسانه به موضوعات اجتماعی توجه ویژه داشته باشند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/19 04:44 ب.ظ | دفعات بازدید: 2798 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot