ARAZKHABAR.IR

افتتاح یکباب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی در شهرستان خوی


افتتاح یکباب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی در شهرستان خوی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با اعلام اينكه یکباب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی در شهرستان خوی همزمان با دهه فجر با حضور مسئولین محلی و استانی افتتاح شد،  گفت: با بهره برداری از این جایگاه، شمارجایگاههای سوخت منطقه ارومیه (مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی) به 127 باب افزایش یافت.

به گزارش آرازخبر،احمد مجرد در آیین افتتاح این جایگاه افزود: با افتتاح این جایگاه و طراحی مطلوب در نقشه های اجرایی، امکان سوختگیری همزمان 8 خودرو در این جایگاه فراهم است.
مجرد افزود: وضعیت توسعه و احداث جایگاههای عرضه فرآورده های نفتی منطقه بسیار مطلوب بوده و در حال حاضر متوسط مدت زمان انتظار سوختگیری نزدیک به صفر می باشد.
رئیس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه خوی گفت: جايگاه جدیدالاحداث آیاز در زميني به مساحت 10 هزار مترمربع با هزينه اي بالغ بر 30 ميليارد ريال احداث گرديده و جمعا داراي 8 نازل سوختگیری مي باشد.
مرتضی بشیر تصریح کرد: این جایگاه دارای یک سکوی بنزین و یک سکوی نفتگاز که در هر سکو 2 تلمبه قرار گرفته و امکان عرضه دو نوع فرآورده بنزین و نفتگاز یورو5 و سوختگیری همزمان 8 خودرو در جایگاه فراهم شده است.
این مقام مسئول در ادامه ضمن قدرداني از سرمايه گذار بخش خصوصي در احداث و راه اندازي این جایگاه و امكان اشتغال زايي آن بالغ بر 7 نفر در فاز اول به تجهیزات بسيار مطلوب آن اعم از سیستم پرداخت الکترونیکی وجه سوخت، کیف پول کارت سوخت، و امکانات رفاهی آن اعم از دوباب نمازخانه، 12 باب سرویسهای بهداشتی زنانه و مردانه و فروشگاه جايگاه اشاره كرد.
وی خاطرنشان کرد: جایگاه آیاز تحت برند شرکت پالایش نفت تبریز میباشد و دومین جایگاه تحت پوشش برند شرکت پالایش نفت تبریز در شهرستان خوی میباشد.تاریخ: 1398/11/14 01:12 ب.ظ | دفعات بازدید: 701 | چاپ