ARAZKHABAR.IR

دانش‌آموزان می‌توانند با شناسنامه در آزمون‌ها حضور یابند


دانش‌آموزان می‌توانند با شناسنامه در آزمون‌ها حضور یابند آراز خبر- مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی، با اشاره به استقرار میز پاسخگویی امتحانات نهایی در تمامی ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق این استان، گفت: دانش‌آموزان در صورت عدم دریافت کارت ورود به آزمون، با شناسنامه در جلسه آزمون حضور یابند.

علی مطهری  روز شنبه در جلسه هماهنگی آزمون‌های نهایی استان، اظهار کرد: تمام تدابیر برای برگزاری آزمون‌ها به بهترین شکل ممکن در سطح استان اندیشیده شده و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی افزود: دانش آموزانی که به هر دلیل موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نشده‌اند، با مراجعه به مدرسه محل تحصیل خود از آدرس حوزه آزمون خود مطلع شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان، با تاکید بر اهمیت پاسخگویی به برخی شبهات و سوالات دانش آموزان و اولیا، گفت: در راستای پاسخگویی شفاف و به موقع میز پاسخگویی امتحانات نهایی، در تمامی مناطق و نواحی تابعه، میز پاسخگویی امتحانات نهایی برقرار شده و هر گونه سوال در این زمینه پاسخ داده شود.

وی با اشاره به عدم امکان دریافت کارت ورود به آزمون برای برخی دانش آموزان، گفت: این گروه از دانش آموزان صرفاً با ارائه شناسنامه می‌توانند وارد محل شده و در جلسه آزمون شرکت کنند.

مطهری عنوان کرد: همچنین متقاضیان ایجاد و ترمیم سابقه تحصیلی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نشده‌اند، با مراجعه به ادارات آموزش و پرورش مناطق، از محل حوزه آزمون خود مطلع می‌شوند و با ارائه مدرک شناسایی معتبر و عکس‌دار در حوزه حضور خواهند یافت.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/02/29 01:07 ب.ظ | دفعات بازدید: 1917 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot