ARAZKHABAR.IR

در مسیر سرمایه گذاری در استان نباید مانع ایجاد شود


در مسیر سرمایه گذاری در استان نباید مانع ایجاد شود استاندار آذربایجان‌ غربی :برای مصرف کالاهای تولیدی استان در داخل استان آذربایجان غربی باید فرهنگ سازی شود

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،محمدصادق معتمدیان در ادامه برنامه هفتگی روزهای یکشنبه خود با حضور در شرکت پژوهش حوزه کشاورزی و آتولید باتری از روند فعالیت این دو واحد بازدید کرد.

استاندار آذربایجان غربی در بازدید از شرکت رویان پژوهش آذربایجان با اشاره به اهمیت رفع موانع موجود در مسیر سرمایه گذاری و حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران در استان، گفت: نباید وقتی فردی دارای تخصص، سابقه، استعداد است، با سنگ اندازی مانع سرمایه گذاری وی شد؛ کم کاری مدیران در این رابطه به هیچ وجه قابل قبول نیست و هیچ توجیهی ندارد.

وی با اشاره به تسهیل و پیگیری از طرف مدیران برای سرمایه گذاری در استان گفت:اگر لازم باشد مدیران مربوطه یک هفته کار خود را تعطیل کنند، اما نباید کار سرمایه‌گذار لنگ بماند و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز باید در حل این موضوع اهتمام کافی را داشته باشد.

محمدصادق معتمدیان با اشاره به اینکه بیش از 95 درصد گیاهان تولیدی در شرکت‌های دانش بنیان آذربایجان‌غربی به دیگر استان‌های کشور صادر می شود، بیان کرد: اینکه کشاورزان آذربایجان‌غربی تمایلی به بهره مندی از این ظرفیت کم نظیر ندارند، یک ایراد است که باید توسط رسانه‌ها فرهنگ سازی و برای رفع آن اقدام لازم انجام شود.

استاندار آذربایجان‌غربی در ادامه با حضور در شرکت آذرباتری ارومیه، بر ضرورت حمایت بیشتر شهرک های صنعتی از سرمایه گذاران و تسهیل در روند سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی استان تاکید کرد.


برچسب ها:

تاریخ: 1400/10/19 06:52 ب.ظ | دفعات بازدید: 3429 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot