ARAZKHABAR.IR

دومین کنگره ملی بانوان تاثیر گذار در ارومیه برگزار می شود


دومین کنگره ملی بانوان تاثیر گذار در ارومیه برگزار می شود آراز خبر- مدیرکل دفتر امور زنان استانداری آذربایجان غربی گفت: دومین کنگره ملی بانوان تاثیرگذار، با محوریت «زنان، نقش آفرینان آینده» در ارومیه برگزار می‌شود.

نیر الهامی در این زمینه اظهار کرد: دومین کنگره ملی بانوان تأثیرگذار، با محوریت «زنان، نقش آفرینان آینده» در تاریخ ۱۳ دی ماه ۱۴۰۲ در شهرستان ارومیه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه کنگره ملی بانوان تأثیرگذار فرصتی است تا بانوان تأثیرگذار از سراسر استان، در زمینه‌های مختلف، با یکدیگر آشنا شوند و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند، به تشریح اهداف برگزاری این کنگره پرداخت و گفت: معرفی الگوی زن ایرانی - اسلامی، تقویت جریان زن انقلابی، معرفی زنان نخبه ایرانی و معرفی بانوان تأثیرگذار ملی و استانی، فراهم سازی زمینه ارتباط، نخبگان کارآفرینان و کنشگران و فعالان در حوزه زنان و ایجاد گفتمان حول محور کنگره بانوان تأثیرگذار در جامعه ایرانی از جمله اهداف این کنگره است.

الهامی توان افزایی و ارتقای ظرفیت‌های علمی و اجرایی بانوان در استان، تشکیل گروه‌ها و صندوق‌های حمایتی و ایجاد فرایندهای حمایتی، ایجاد سمن‌ها و مراکز تخصصی توسط بانوان با راهبری توسط بانوان نخبه استان، افزایش مشارکت بانوان جامعه در حل مسائل استان و مردمی سازی کنگره ملی و استانی بانوان تأثیرگذار و تبدیل شدن کنگره از یک رویداد صرفاً دولتی به یک رویداد مردمی را از دیگر اهداف کنگره زنان تأثیرگذار عنوان کرد.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: فردا هشتم دی ماه آخرین فرصت ثبت نام در این کنگره است و ۱۳ دی‌ماه، همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر، دومین کنگره ملی بانوان تأثیرگذار در همه استان‌های کشور برگزار می‌شود.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/10/07 12:02 ب.ظ | دفعات بازدید: 2840 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot