ARAZKHABAR.IR

راه اندازی شورای اطلاع‌رسانی با هدف بازتاب عملکرد دستگاه‌های اجرایی


راه اندازی شورای اطلاع‌رسانی با هدف بازتاب عملکرد دستگاه‌های اجرایی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: شورای اطلاع‌رسانی با هدف بازتاب عملکرد دستگاه‌های اجرایی راه‌اندازی شده است.

به گزارش آرازخبر، حجت الاسلام و المسلمین ناصر خدایاری در جلسه شورای اطلاع رسانی و هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اظهار داشت: شورای اطلاع‌رسانی با هدف بازتاب عملکرد دستگاه‌های اجرایی راه‌اندازی شد و ٢ هدف را پیگیری می‌کند؛ نخستین هدف جریان‌شناسی اطلاعات در استان در حیطه دستگاه‌های اجرایی و دومین هدف جریان‌سازی است.
وی افزود: این شورا در پنج کمیته اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، بحران و اطلاع‌رسانی و تبلیغات فعالیت می‌کند و نخستین جلسه این شورا در مردادماه سال جاری تشکیل شد.
این مقام مسئول ادامه داد: تعیین راهبرد مشخص در رابطه با مبارزه با بیماری کرونا و ارتباطات جدی در این خصوص جز وظایف این شورا است.

حجت الاسلام خدایاری با بیان اینکه رسانه‌ها باید به مردم امید دهند، گفت: مردم شناخت درستی از ماهیت بیماری نداشته و این موضوع باعث ایجاد ترس و وحشت در جامعه می‌شود.
وی بالابردن سطح تاب‌آوری مردم، ارائه برنامه های شاد و نشاط آور، پرهیز از شناخت های ناقص و اجتناب از دورغ از جمله اهداف این شورا در راستای مبازه با بیماری کورنا است.
به گفته وی تشکیل ستاد تبلیغات، رصد و پایش کرونا در فضای مجازی، تاسیس دبیرخانه شورا، ایجاد گروه و کانال تلگرامی شورا، برگزاری جلسه هماهنگی با رابطان خبری، نشست با رسانه‌ها در ایام انتخابات، ساماندهی نشست‌های خبری دستگاه‌های اجرایی، ساماندهی خبرنگاران، راه‌اندازی کمیته تخصصی رسانه به منظور بررسی و آسیب‌شناسی رسانه‌های استان از برنامه‌های شورای اطلاع‌رسانی آذربایجان‌غربی در طی مدت فعالیت خود بوده است.تاریخ: 1398/12/26 09:01 ق.ظ | دفعات بازدید: 3590 | چاپ