ARAZKHABAR.IR

راه اندازی 5 کانال آموزشی تخصصی در استان آذربایجان غربی


راه اندازی 5 کانال آموزشی تخصصی در استان آذربایجان غربی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی از راه اندازی 5 کانال آموزشی تخصصی برای جبران عقب‌ماندگی درسی دانش آموزان در ایام تعطیلات خبر داد.

به گزارش آرازخبر، ابراهیم محمدی از راه اندازی 5 کانال آموزشی تخصصی در استان آذربایجان غربی خبر داد و اظهار داشت: این 5 کانال تخصصی ویژه دانش آموزان دوره اول ابتدائی، دوره دوم ابتدائی، دوره متوسطه اول، دوره متوسطه دوم و دوره فنی حرفه ای و کاردانش می باشد که بر روی پیام رسان داخلی ایتا ایجاد شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: دانش آموزان عزیز می توانند با نصب نرم افزار ایتا بر روی گوشی یا رایانه و مراجعه به آدرس این کانالها از محتوای آن بهره مند شوند.

محمدی با اشاره به نگرانی‌های دانش آموزان، اولیا و معلمان درباره عقب‌ماندگی تحصیلی اظهار داشت: بر اساس بودجه‌بندی‌های سالانه، عمده محتوای آموزشی سالانه به دانش‌آموزان ارائه‌شده و در تلاش هستیم تا مابقی نیز در ایام تعطیلات از راه آموزش‌های مجازی، از طریق رسانه ملی و برنامه‌های استانی جبران شود.

این مقام مسئول با اشاره به مشارکت خوب فرهنگیان در زمینه گشایش کلاس های مجازی یادآور شد: معلمان مقاطع مختلف پس از دریافت دستورالعمل آموزش از راه دور با استفاده از برنامه های تلفن همراه و رایانه ای به تشکیل کلاس های مجازی و ارائه محتوا با اولویت تکالیف مهارت محور اقدام کرده اند.

وی افزود: تهیه ده ها فیلم آموزشی توسط سرگروههای آموزشی دوره ای ابتدائی و متوسطه، آموزش و تولید فیلم آموزشی با گوشی اندروید و تشکیل کانال مدیران و اطلاع رسانی مطالب آموزشی بخشی از برنامه های تدارک دیده شده در پیگیری آموزش مجازی است.تاریخ: 1398/12/19 12:13 ب.ظ | دفعات بازدید: 2474 | چاپ