ARAZKHABAR.IR

رضا داغستانی رییس هیات هاکی آذربایجان غربی شد


رضا داغستانی رییس هیات هاکی آذربایجان غربی شد مجمع انتخابات ریاست هیات هاکی استان آذربایجان غربی با حضور رییس فدارسیون هاکی و اعضای مجمع برگزار و رضا داغستانی به عنوان رییس جدید این هیات انتخاب شد.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،در این مجمع که با حضور بهرام قدیمی رییس فدراسیون هاکی و سجاد بیرامی مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی، روسای هیات‌های شهرستانی، نمایندگان آموزش و پرورش، دانشگاه، بسیج، مربیان، ورزشکاران، داوران، بانوان، باشگاه‌ها و دیگر اعضای مجمع برگزار شد، رضا داغستانی با کسب ۱۱ رای از ۱۷ رای ماخوذه به عنوان رییس هیات هاکی آذربایجان غربی انتخاب شد، رضا نوروززاده دیگر کاندیدای ریاست هیات ۶ رای کسب کرد.

سجاد بیرامی مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در این مجمع انتخاباتی گفت: موفقیت در ورزش در سایه اتحاد و همدلی رقم خواهد خورد و یقینا ورزش هاکی در استان آذربایجان غربی می‌تواند افتخار آفرین در کشور باشد.

رییس فدراسیون هاکی نیز ضمن تبریک به کاندیدای منتخب گفت: سعی ما در فدراسیون هاکی توسعه این رشته در سطح کشور است و بدون شک از همه امکانات و ظرفیت‌ها در جهت رشد و توسعه ورزش هاکی استفاده خواهیم کرد.

بهرام قدیمی اظهار کرد: توجه به ورزش هاکی بویژه در بخش بانوان از برنامه‌های اصلی این فدراسیون است و یقینا انسجام و همدلی می‌تواند به پیشرفت ورزش هاکی در استان و سطح کشور کمک کند.

در این مراسم، خانم سمیه ژاله معصومی بعنوان نایب رییس هیات هاکی استان، یوسف انتخابی بعنوان خزانه دار، سیدعلی خدیوی و خانم فاطمه زینال پور بعنوان اعضای هیات رییسه و موسی جوهری بعنوان کارشناس خبره انتخاب شدند.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/09/13 07:34 ق.ظ | دفعات بازدید: 2102 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot