ARAZKHABAR.IR

رقابت ۶ هزار و ۸۶۷ داوطلب در آزمون ورود به حرفه مهندسان در آذربایجان غربی


رقابت ۶ هزار و ۸۶۷ داوطلب در آزمون ورود به حرفه مهندسان در آذربایجان غربی آراز خبر- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: آزمون ورود به حرفه مهندسان در این استان همزمان با سراسر کشور با رقابت ۶ هزار و ۸۶۷ نفر برگزار شد.

آراز خبر- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: آزمون ورود به حرفه مهندسان در این استان همزمان با سراسر کشور با رقابت ۶ هزار و ۸۶۷ نفر برگزار شد.

سید محسن حمزه‌لو، اظهارداشت:آزمون ورود به حرفه مهندسان در این استان همزمان با سراسر کشور با رقابت ۶ هزار و ۸۶۷ نفر برگزار شدو این تعداد نفرات از سطح استان در روزهای پنج شنبه و جمعه در آزمون شرکت کردند.

وی ادامه داد: این آزمون در آذربایجان‌غربی در شهرهای ارومیه، خوی و میاندوآب برگزار شد.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: سه هزار ۷۱۳ نفر در ارومیه، یک‌هزار و ۲۱۷ نفر در خوی، و یک هزار و ۹۳۹ نفر در میاندوآب در این آزمون شرکت کردند .

حمزه‌لو افزود: آزمون ورود به حرفه مهندسی در رشته‌های معماری (اجرا)، عمران (اجرا)، مکانیک (نظارت – اجرا) و برق (نظارت – اجرا و طراحی)، عمران (محاسبات)، مکانیک (طراحی)، برق (طراحی)، نقشه‌برداری و شهرسازی برگزار شد.

وی گفت: قبولی در این آزمون یکی از شرایط اخذ پروانه اشتغال بوده و متقاضی در صورت قبولی در آزمون و احراز سایر شرایط مشخص شده در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان موفق به اخذ پروانه اشتغال به کار حرفه ای خواهد شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/02/30 12:39 ب.ظ | دفعات بازدید: 3175 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot